رفتن به بالا
  • سه شنبه - ۳۰ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۵:۳۴
  • کد خبر : ۱۵۸۶۶
  • چاپ خبر : کنسرت هنرمندان اوتیستیک، سندرم داون و سی پی برگزار می شود

کنسرت هنرمندان اوتیستیک، سندرم داون و سی پی برگزار می شود

گروه «مهر و ما» متشکل از هنرمندان اوتیستیک، سندرم داون و سی پی با رپرتوار جدید اواخر شهریور ماه امسال به صحنه می‌رود. عالم نتاج موسس گروه «مهر و ما» با اعلام این خبر اظهار داشت: هم اکنون در تدارک و برنامه‌ریزی برای برگزاری کنسرت در تهران هستیم که این کنسرت اواخر شهریور ماه امسال […]

گروه «مهر و ما» متشکل از هنرمندان اوتیستیک، سندرم داون و سی پی با رپرتوار جدید اواخر شهریور ماه امسال به صحنه می‌رود.

عالم نتاج موسس گروه «مهر و ما» با اعلام این خبر اظهار داشت: هم اکنون در تدارک و برنامه‌ریزی برای برگزاری کنسرت در تهران هستیم که این کنسرت اواخر شهریور ماه امسال برگزار می‌شود.

وی گفت: گروه «مهر و ما» ۳۰ تیر ماه سال گذشته در سالن شهناز خانه هنرمندان به صحنه رفت که این کنسرت با استقبال مخاطبان مواجه شد. هم‌ اکنون اعضای گروه در حال تمرین هستند و قرار است با یک رپرتوار جدید به اجرای برنامه بپردازیم.

نتاج تاکید کرد: هنرمندان گروه «مهر و ما» از لحاظ آمادگی به حدی رسیده‌اند که فقط دو ماه برای هر کنسرت تمرین می‌کنند و هر روز که می‌گذرد بیشتر به توانایی‌های آنان پی می‌بریم. اعضای گروه باهوش و هوشیار هستند و خیلی خوشحال هستیم که کنسرت‌های آنان مورد توجه قرار گرفته است.

موسس گروه «مهر و ما» با معرفی گروه اجرایی کنسرت گفت: امیر شیرزادی، امیر محمد کمالی، بهنام جلالی، بهزاد جلالی، محمد زرینی خواه. امین حاجیان، میعاد عرب، مهدی رحم دل، بهاره فرشباف، داریوش چهاردلی، سمیرا آتشران، شادی شیخ محمدزاده. عطیه کتابچی، ماندانا صفوی، مریم قانعی، نازنین ایزدپناه، نرگس روشن اخگر. نسترن پورمقدم و نیلوفر روحانی اعضای این گروه هستند.

منبع: ایرنا

اخبار مرتبط:

کنسرت کودکان و نوجوانان سندرم‌ داون، اوتیسم و روشندل

هنرمندان «اوتیسم، سی‌پی و سندروم‌دان» به صحنه رفتند

کنسرت گروه «مهر و ما» تمدید شد

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه