رفتن به بالا
  • چهارشنبه - 26 بهمن 1401 - 13:31
  • کد خبر : ۱۳۹۶۶
  • چاپ خبر : جدول اجراهای سی و هشتمین جشنواره موسیقی فجر منتشر شد

جدول اجراهای سی و هشتمین جشنواره موسیقی فجر منتشر شد

۸۷ اجرا در بخش‌های ردیف دستگاهی، نواحی، کلاسیک، بین الملل، ارکسترال، پاپ، بانوان و سرود در سی و هشتمین جشنواره موسیقی فجر حضور دارند. به گزارش خبرآوا و به نقل از ستاد خبری سی و هشتمین جشنواره موسیقی فجر، جدول اجراهای صحنه ای این دوره از جشنواره در پایتخت با حضور گروه های موسیقی در […]

۸۷ اجرا در بخش‌های ردیف دستگاهی، نواحی، کلاسیک، بین الملل، ارکسترال، پاپ، بانوان و سرود در سی و هشتمین جشنواره موسیقی فجر حضور دارند.

به گزارش خبرآوا و به نقل از ستاد خبری سی و هشتمین جشنواره موسیقی فجر، جدول اجراهای صحنه ای این دوره از جشنواره در پایتخت با حضور گروه های موسیقی در بخش های ردیف دستگاهی، نواحی، کلاسیک، بین الملل، ارکسترال، پاپ، بانوان و سرود با ۸۷ اجرا در ۶۱ سانس منتشر شد.

تالار وحدت، تالار رودکی، فرهنگسرای نیاوران، فرهنگسرای ارسباران، سالن کوشک باغ هنر و سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی میزبان اجراهای این دوره از جشنواره هستند.

همچنین فروش بلیت اجراهای سی و هشتمین جشنواره موسیقی فجر از عصر امروز چهارشنبه ۲۶ بهمن ماه در سامانه fajr38.com آغاز می شود.

در این جشنواره خوانندگانی چون آرون افشار، مسعود صادقلو، ناصر زینلی، مصطفی راغب، میثم ابراهیمی و گرشا رضایی در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی اجرا خواهند داشت. رضا بهرام، بهنام بانی، سینا شعبانخانی، علی یاسینی و مجید رضوی نیز در این سالن در روزهای دیگر به اجرای برنامه خواهند پرداخت.

آیین اختتامیه نیز در تالار وحدت برگزار خواهد شد.

خبر آوا / م. معیاریان

اخبار مرتبط:

اعلام بخش های سی و هشتمین جشنواره موسیقی فجر

موشن گرافی معرفی بخش های جشنواره 38 موسیقی فجر منتشر شد

اعلام آمادگی 87 رسانه برای حضور در جشنواره موسیقی فجر

پوستر سی و هشتمین جشنواره موسیقی فجر منتشر شد

اجرای برنامه های جشنواره موسیقی فجر در ۱۴ استان

مجموعه فرهنگی عباس‌آباد میزبان جشنواره موسیقی فجر

فراخوان ثبت نام رسانه ها برای حضور در جشنواره موسیقی فجر

انتشار فراخوان سی‌ و هشتمین جشنواره موسیقی فجر

عضای شورای سیاستگذاری جشنواره موسیقی فجر معرفی شدند

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه