رفتن به بالا
  • چهارشنبه - ۱۹ مهر ۱۴۰۲ - ۱۳:۳۲
  • کد خبر : ۱۷۶۹۲
  • چاپ خبر : گروه بوشهری «آوای موج» در برج آزادی کنسرت می‌دهد
کنسرت آوای موج

گروه بوشهری «آوای موج» در برج آزادی کنسرت می‌دهد

گروه موسیقی بوشهری «آوای موج» از بیست و چهارم تا پایان روز بیست و ششم مهر تازه‌ترین دور کنسرت های خود را در برج آزادی تهران برگزار می کند. به نقل از مشاور رسانه‌ای پروژه، کنسرت گروه موسیقی «آوای موج» روزهای ۲۴ تا ۲۶ به مدت سه روز در برج آزادی تهران روی صحنه می‌رود. […]

گروه موسیقی بوشهری «آوای موج» از بیست و چهارم تا پایان روز بیست و ششم مهر تازه‌ترین دور کنسرت های خود را در برج آزادی تهران برگزار می کند.

به نقل از مشاور رسانه‌ای پروژه، کنسرت گروه موسیقی «آوای موج» روزهای ۲۴ تا ۲۶ به مدت سه روز در برج آزادی تهران روی صحنه می‌رود.

در این کنسرت علاوه بر قطعات اعلام شده، برنامه‌های دیگری هم برای هیجان و اشتیاق بیشتر علاقه‌مندان در نظر گرفته شده که عمده آن‌ها مشتمل بر اجرای موسیقی محلی جنوب کشور است.

همچنین قرار است علاوه بر موسیقی فولکور بوشهر، قطعاتی از موسیقی جنوب کشور اعم از کرمان، خوزستان، سیستان و بلوچستان و هرمزگان اجرا شود.

تور کنسرت‌های «آوای موج» در این فصل، در شهرستان کنگان استان بوشهر، گناوه، استان بوشهر، فارس و کرمان نیز برگزار می‌شود.

کنسرت آوای موج

محسن آقایی نوازنده نی انبان و مدیر گروه، عیسی سلیمیان خواننده، سیاوش آزاد، امین سلیمیان، پویان بیاتی، میثاق نامی، علیرضا بهرامپور، امین پوربیات و مهدی عبدی نوازندگان و احسان میرضیایی مدیر اجرایی گروه اجرایی کنسرت را تشکیل می‌دهند.

گروه موسیقی «آوای موج» در روزهای ۲۴ تا ۲۶ مهر ساعت ۲۱ در برج آزادی تهران به اجرا می‌پردازد.

منبع: مهر

اخبار مرتبط:

جدیدترین قطعه عیسی سلیمیان منتشر شد

انتشار قطعه بندری «یاروفادار» توسط عیسی سلیمیان

در مهر ماه چه کنسرت هایی برگزار خواهند شد؟

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه