رفتن به بالا
  • یکشنبه - ۲۱ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۶:۵۶
  • کد خبر : ۱۵۶۷۹
  • چاپ خبر : ادامه تور کنسرت‌های علیرضا قربانی در تهران
اجرا از ۲۳ خرداد در سعدآباد

ادامه تور کنسرت‌های علیرضا قربانی در تهران

علیرضا قربانی پس از یک ماه تور کنسرت در شهرهای مختلف کشور، میزبان مخاطبان تهرانی می‌شود. تور کنسرت‌های جدید علیرضا قربانی پس از گذشت بیش از یک ماه از آغاز برنامه‌ها و اجرا در شهرهای مختلف کشور به تهران رسید و این خواننده موسیقی ایرانی پس از چهار سال با مخاطبان خود در تهران دیدار […]

علیرضا قربانی پس از یک ماه تور کنسرت در شهرهای مختلف کشور، میزبان مخاطبان تهرانی می‌شود.

تور کنسرت‌های جدید علیرضا قربانی پس از گذشت بیش از یک ماه از آغاز برنامه‌ها و اجرا در شهرهای مختلف کشور به تهران رسید و این خواننده موسیقی ایرانی پس از چهار سال با مخاطبان خود در تهران دیدار می‌کند.

این کنسرت‌ها از ۲۳ خرداد ۱۴۰۲ در مجموعه فرهنگی‌تاریخی سعدآباد میزبان علاقه‌مندان است.

این تور کنسرت‌ها که از ۱۶ اردیبهشت ماه آغاز شده بود، در شهرهای گرگان، رشت، تبریز، شیراز، کرمان، سیرجان و جزیره کیش اجرا شد و به دلیل استقبال مخاطبان در شهرهای مختلف چندین سانس نیز تمدید شد.

در این تور کنسرت‌ها رپرتواری از آثار جدید علیرضا قربانی از ساخته‌های حسام ناصری و علیرضا افکاری با مدیریت هنری حسام ناصری و با حضور هنرمندان تراز اول موسیقی کشور روی صحنه می‌رود.

قطعات رپرتوار این کنسرت‌ها ترکیبی از محبوب‌ترین قطعات علیرضا قربانی و آثار جدید این خواننده صاحب تاثیر موسیقی ایران است که همچون گذشته در فضایی عاشقانه و اجتماعی تقریر یافته. می‌توان این کنسرت را در راستای کنسرت «با من بخوان» از کنسرت‌های موفق علیرضا قربانی دانست.

در این مجموعه از آثار، تلاش شده است که از آثار شاعرانی همچون احمد شاملو، هوشنگ ابتهاج، امیرخسرو دهلوی، حسین منزوی، حسین غیاثی، اهورا ایمان، احمد امیرخلیلی و همچنین بهره‌مندی از آثار بزرگان ادبیات ایران ترکیبی شایسته برای مخاطبان موسیقی ایران فراهم شود.

همچنین در این کنسرت‌ها قطعات «با من بخوان» و «روزگار غریب» که از قطعات محبوب مخاطبان است به احترام آن‌ها اجرا خواهد شد. مجموعه این کنسرت‌ها توسط موسسه فرهنگی هنری شهرآفتاب و آهنگ اشتیاق در سراسر ایران به اجرا درخواهد آمد.

تمامی بلیت‌های این پروژه فقط از طریق سایت ایران‌تیک به آدرس www.irantic.com قابل خریداری است.

منبع: ایلنا

اخبار مرتبط:

برنامه تور کنسرت‌های علیرضا قربانی اعلام شد

تور کنسرت «با من بخوان» به کرمان رسید

قطعه پریزاد «علیرضا قربانی» با حمایت پی‌پاد منتشر شد

«روزهای بی‌قرار» با صدای علیرضا قربانی منتشر شد

علیرضا قربانی موسیقی تیتراژ «بی گناه» را می‌خواند+صوت

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه