رفتن به بالا
  • دوشنبه - ۱۱ تیر ۱۴۰۳ - ۱۹:۵۶
  • کد خبر : ۲۳۴۳۰
  • چاپ خبر : عبدالجبار کاکایی راوی «مجنون آن لیلی» شد

عبدالجبار کاکایی راوی «مجنون آن لیلی» شد

عبدالجبار کاکایی راوی موسیقی نمایش «مجنون آن لیلی» به طراحی، کارگردانی و آهنگسازی پیمان خازنی و تهیه‌کنندگی ساسان سالور و حمیدرضا علی‌نژاد شد. به نقل از روابط‌عمومی اثر، دور دوم اجراهای موسیقی-نمایش «مجنون آن لیلی» که از ۲۹ خرداد در پردیس تئاتر شهرزاد آغاز شده است، با روایت عبدالجبار کاکایی ادامه دارد. این اثر روزهای […]

عبدالجبار کاکایی راوی موسیقی نمایش «مجنون آن لیلی» به طراحی، کارگردانی و آهنگسازی پیمان خازنی و تهیه‌کنندگی ساسان سالور و حمیدرضا علی‌نژاد شد.

به نقل از روابط‌عمومی اثر، دور دوم اجراهای موسیقی-نمایش «مجنون آن لیلی» که از ۲۹ خرداد در پردیس تئاتر شهرزاد آغاز شده است، با روایت عبدالجبار کاکایی ادامه دارد.

این اثر روزهای سه‌شنبه، چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه در ۲ سانس ساعت‌های ۱۸:۳۰ و ۲۰:۳۰ در پردیس تئاتر شهرزاد روی صحنه می‌رود که پیش از این، اجراهای دور دوم را رسول نجفیان روایت می‌کرده است.

این اثر نخستین تجربه کارگردانی پیمان خازنی است. این اثر با بهره‌گیری از اجزایی چون ادبیات، موسیقی، حرکت و عناصر نمایشی قصه‌ای کهن از نظامی را روایت می‌کند.

«مجنون آن لیلی» نوشته محمود توسلیان است که زهره فیروزی نقش لیلی و بابک قادری نقش مجنون و ملیکا شهاب نقش نجلا را در آن ایفا می‌کنند.

آتنا قرائی، علی تیمورفامیان، فریبا طالبی و سودا باآبرو دیگر بازیگران این اثر هستند؛ طراحی فرم حرکت برعهده نارینه گالستانیان است و حامی جدلی دستیاری وی را برعهده دارد.

در خلاصه داستان این نمایش آمده: «روزی روزگاری جایی توی این دیر مکافات، همای سعادت بال‌هاشو باز کرد و قصه عشق ساز کرد. به یه مکتب خونه رسید، نظر کرد. رو شونه لیلی نشست، مجنونو در به در کرد. اما … .»

دیگر عوامل اجرای این نمایش عبارتند از: طراح لباس: مقدی شامیریان، دستیاران: تینا ساوجبلاغی و مبینا رمضانی، طراح گرافیک و تیزر: یوسف ابریشمی، کارگردان تیزر و تصویربردار: مهرورزان، عکاس: پیمان گرزم، دستیاران کارگردان: سمانه حبیب‌پور، علی تیمورفامیان، تبلیغات فضای مجازی: امیر قالیچی، سرپرست گروه موسیقی و نوازنده سنتور: ملینا فرجی، خوانندگان:، زهره فیروزی، امید نصر و محمدرضا خادم نوازندگان: آتنا قرایی، ملینا فرجی، آنیتا هراتی، حمید اسماعیل‌زاده، همخوان: امیر نوروزیان.

علاقه‌مندان برای تهیه بلیت این نمایش می‌توانند به سایت تیوال به نشانی //www.tiwall.com/p/leili.majnon۶ مراجعه کنند.

منبع: مهر

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه