رفتن به بالا
  • دوشنبه - ۲۱ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۶:۱۲
  • کد خبر : ۲۳۱۵۴
  • چاپ خبر : عیادت مدیرکل دفتر موسیقی از محمدعلی بهمنی

عیادت مدیرکل دفتر موسیقی از محمدعلی بهمنی

امیرحسین سمیعی مدیرکل دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از محمدعلی بهمنی عیادت کرد. به نقل از روابط‌عمومی دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، شامگاه یکشنبه ۲۰ خرداد امیرحسین سمیعی مدیرکل دفتر موسیقی معاونت هنری از محمدعلی بهمنی شاعر نام‌آشنای کشور عیادت کرد. بهمنی اخیراً در اثر سکته مغزی در بیمارستان جردن بستری […]

امیرحسین سمیعی مدیرکل دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از محمدعلی بهمنی عیادت کرد.

به نقل از روابط‌عمومی دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، شامگاه یکشنبه ۲۰ خرداد امیرحسین سمیعی مدیرکل دفتر موسیقی معاونت هنری از محمدعلی بهمنی شاعر نام‌آشنای کشور عیادت کرد. بهمنی اخیراً در اثر سکته مغزی در بیمارستان جردن بستری شده است.

سمیعی در گفت‌وگو با هاشمیان پزشک معالج محمدعلی بهمنی در جریان شرایط وی قرار گرفت. هاشمیان نیز بیان کرد: حال استاد بهمنی رو به بهبود است و قرار شده تا سی‌تی‌ آنژیوی مغزی در کنار داروهایی که تجویز شده است، جهت بررسی بیشتر انجام شود. امیدوار هستیم تا ۴۸ ساعت آینده عمده آسیب‌هایی که ایجادشده کمتر شود و مداخلات جنبی نیز نیاز نباشد.

وی افزود: با توجه به داروهایی که از قبل مصرف می‌کرده است و داروهای جدیدی که تجویز شده، امیدواریم وضعیت ایشان تا ۴۸ ساعت آینده بهتر شود و بتوانیم فشار خون را کنترل کنیم که نه خیلی پایین بیاید و نه افزایش پیدا کند و از نظر نورولوژی و عصبی بهتر شود.
منبع: مهر

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه