رفتن به بالا
  • چهارشنبه - 19 اردیبهشت 1403 - 12:54
  • کد خبر : ۲۲۷۳۸
  • چاپ خبر : گروه‌های سرود در نمایشگاه کتاب به اجرا می‌ پردازند

گروه‌های سرود در نمایشگاه کتاب به اجرا می‌ پردازند

مدیر دفتر سرود وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از اجرای ۱۰ گروه سرود در نمایشگاه کتاب تهران خبر داد. به گزارش خبر آوا و به نقل از روابط عمومی معاونت هنری، حامد جلیلی مدیر دفتر سرود وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از اجرای ۱۰ گروه سرود در نمایشگاه کتاب تهران خبر داد. جلیلی گفت: با […]

مدیر دفتر سرود وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از اجرای ۱۰ گروه سرود در نمایشگاه کتاب تهران خبر داد.

به گزارش خبر آوا و به نقل از روابط عمومی معاونت هنری، حامد جلیلی مدیر دفتر سرود وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از اجرای ۱۰ گروه سرود در نمایشگاه کتاب تهران خبر داد.

جلیلی گفت: با انجام هماهنگی های لازم بین دفتر سرود وزارت ارشاد و دبیرخانه نمایشگاه بین المللی کتاب تهران، شرایطی برای اجرای گروه های سرود در نمایشگاه کتاب تهران فراهم شده است.
وی افزود قرار است تا این ۱۰ گروه که بعد از اعلام فراخوان توسط دفتر سرود برای حضور در نمایشگاه کتاب انتخاب شده‌اند، در محورهای ملی و مذهبی مانند وطن، پرچم، ایران، اقوام، مقاومت، دهه کرامت، حضرت معصومه(س)، امام رضا(ع) و همینطور مرتبط با کتاب و کتاب خوانی به اجرا بپردازند.
سی‌ و پنجمین دوره نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران به عنوان یکی از بزرگ‌ترین رویدادهای فرهنگی کشور با شعار «بخوانیم و بسازیم» از ۱۹ تا ۲۹ اردیبهشت ماه در محل مصلای امام خمینی (ره) به شکل حضوری و در سامانه ketab.ir به صورت مجازی برگزار می‌شود.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه