رفتن به بالا
  • پنجشنبه - 30 فروردین 1403 - 19:25
  • کد خبر : ۲۲۴۲۵
  • چاپ خبر : انتشار قطعه «خیبر» از پس عملیات وعده صادق

انتشار قطعه «خیبر» از پس عملیات وعده صادق

میلاد هارونی از جمله خوانندگان جوان موسیقی پاپ کشورمان است که طی سال‌های اخیر آثار متعددی را با مضامین ارزشی، انقلابی، سیاسی و اجتماعی تولید کرده است. این خواننده در بهمن ماه ۹۱ به صورت حرفه‌ای قطعه‌ای به نام «اشک غریب» برای امام زمان (عج) منتشر کرد و اولین اجرای زنده خود را در نیمه […]

میلاد هارونی از جمله خوانندگان جوان موسیقی پاپ کشورمان است که طی سال‌های اخیر آثار متعددی را با مضامین ارزشی، انقلابی، سیاسی و اجتماعی تولید کرده است. این خواننده در بهمن ماه ۹۱ به صورت حرفه‌ای قطعه‌ای به نام «اشک غریب» برای امام زمان (عج) منتشر کرد و اولین اجرای زنده خود را در نیمه شعبان ۹۲ در اصفهان انجام داد. او در تابستان سال ۹۳ مؤسسه‌ای به‌نام «سربازان جنگ نرم» را راه انداخت که در آن آثار موسیقایی با مضامین انقلابی تولید می‌شد.

«أین عمار»، «خط سرخ»، «حسرت زیارت»، «بابا رجب»، «کاخ سیاه»، «برادرانه»، «انقلاب بی مرز»، «صبح پیروزی»، «مادر آئینه‌ها»، «عصر انتظار»، «حرف دل یک ملت»، «بی‌نشون‌ها»، «عشق بی‌مرز» از جمله آثاری است که این خواننده تاکنون منتشر کرده است.

این خواننده انقلابی در تازه‌ترین پست صفحه شخصی خود هم زمان با عملیات وعده صادق در سرزمین‌های اشغالی از انتشار قطعه «خیبر» به آاهنگسازی و خوانندگی خودش خبر داد.

در این قطعه علی فردوسی شاعر و پیمان معصوم زاده به عنوان مدیرتولید و تهیه کننده حضور دارند.

منبع: مهر

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه