رفتن به بالا
  • یکشنبه - ۳ دی ۱۴۰۲ - ۱۴:۴۴
  • کد خبر : ۲۰۱۲۰
  • چاپ خبر : کنسرت «سِحر سَحر» وحید تاج تمدید شد

کنسرت «سِحر سَحر» وحید تاج تمدید شد

کنسرت «سِحر سَحر» به آهنگسازی فرشید کاکاوند و خوانندگی وحید تاج به دلیل استقبال مخاطبان یک بار دیگر در فرهنگسرای ارسباران تهران برگزار می‌شود. گروه «تنبورنوازان طرز» به خوانندگی وحید تاج و آهنگسازی فرشید کاکاوند، پس از استقبال مخاطبان از کنسرت اول این گروه، روز هجدهم دی یک بار دیگر در فرهنگسرای ارسباران تهران به […]

کنسرت «سِحر سَحر» به آهنگسازی فرشید کاکاوند و خوانندگی وحید تاج به دلیل استقبال مخاطبان یک بار دیگر در فرهنگسرای ارسباران تهران برگزار می‌شود.

گروه «تنبورنوازان طرز» به خوانندگی وحید تاج و آهنگسازی فرشید کاکاوند، پس از استقبال مخاطبان از کنسرت اول این گروه، روز هجدهم دی یک بار دیگر در فرهنگسرای ارسباران تهران به صحنه می‌روند.

این کنسرت در دو بخش به صحنه می‌رود که در بخش اول نوازندگانِ تنبور، سه‌تار، تنبک و عود به همراه خواننده روی صحنه می‌آیند و در بخش دوم با اضافه شدن تنبورنوازان، ترکیب گروه کامل می‌شود. اشعار این کنسرت از سروده‌های مولانا، حمید عابدیها و ابوسعیدابوالخیر انتخاب شده‌اند.

گروه «تنبورنوازان طرز» از سال ۱۳۸۱ شکل گرفته و تاکنون کنسرت‌های متعددی در شهرهای مختلف ایران روی صحنه برده و در جشنواره‌ها و رویدادهای بسیاری هم شرکت کرده است. کنسرت «سِحر سَحر» اجرای بخشی از قطعات آلبومی به همین نام و البته چند قطعه‌ تازه‌ دیگر است.

اجرای «سِحر سَحر» به آهنگسازی فرشید کاکاوند و خوانندگی وحید تاج، ۱۸ دی ۱۴۰۲ به تهیه‌کنندگی یاسر یگانه در سالن فرهنگسرای ارسباران روی صحنه می‌رود.

منبع: مهر

اخبار مرتبط:

کنسرت وحید تاج با «تنبورنوازان طرز» در تهران

وحید تاج در قونیهکنسرتبرگزار می شود

«آواز سپهر» وحید تاج شنیدنی شد

انتشار آلبوم «بی فاصله» با صدای وحید تاج

اجرای آثار جدید گروه «آهنگ» با خوانندگی وحید تاج

سرقت آشکار در روز روشن..! / یادداشت اعتراضی وحید تاج در رابطه با سرقت آثارش

«مست و دیوانه» با صدای تاج منتشر شد

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه