رفتن به بالا
  • شنبه - ۲ دی ۱۴۰۲ - ۰۹:۲۸
  • کد خبر : ۲۰۰۰۹
  • چاپ خبر : داوری مرحله استانی جشنواره سرود فجر آغاز شد

داوری مرحله استانی جشنواره سرود فجر آغاز شد

جشنواره ملی سرود فجر که با استقبال گسترده گروه‌های سرود از سراسر کشور مواجه شده، داوری آثار در مرحله استانی را آغاز کرده است. به گزارش خبرآوا و به نقل از روابط عمومی جشنواره ملی سرود فجر، نخستین جشنواره ملی سرود فجر که با استقبال گسترده‌ای از سوی گروه‌های سرود از سراسر کشور مواجه شده، […]

جشنواره ملی سرود فجر که با استقبال گسترده گروه‌های سرود از سراسر کشور مواجه شده، داوری آثار در مرحله استانی را آغاز کرده است.

به گزارش خبرآوا و به نقل از روابط عمومی جشنواره ملی سرود فجر، نخستین جشنواره ملی سرود فجر که با استقبال گسترده‌ای از سوی گروه‌های سرود از سراسر کشور مواجه شده، داوری آثار در مرحله استانی را آغاز کرده است. این داوری‌ها از مشهد کار خود را آغاز کرده و در روزهای پیش‌رو در تهران، اصفهان و میناب ادامه می‌یابد.

شهلا میلانی، مجید اخشابی، امید رهبران و قاسم صرافان داورانی هستند که در این مرحله آثار را داوری می‌کنند.

در روزهای گذشته نخستین مرحله‌ این جشنواره یعنی انتخاب آثار انجام شده و هم اکنون مرحله داوری در بخش استانی در حال انجام است. آثار برگزیده در این بخش، به مرحله سوم یعنی بخش راهبری وارد می‌شوند. آخرین مرحله‌ این جشنواره هم به صورت کشوری در تهران و با معرفی برگزیدگان نهایی انجام خواهد شد.

با پایان مهلت ارسال آثار به جشنواره ملی سرود فجر، هشتصد گروه در جشنواره ثبت نام کردند که از این میان و پس از داوری مرحله گروهی، 81 گروه به مرحله استانی راه یافتند.

جشنواره ملی سرود فجر شامل دو بخش رقابتی و جانبی است؛ در بخش رقابتی گروه‌ها در قالب گروه‌های سرود، کُر و آکاپلا (اجرای اثر بدون ساز) شرکت کرده‌اند. بخش جانبی جشنواره هم شامل کتاب، پایان‌نامه و رساله با موضوع‌هایی درباره جمع‌خوانی است که در این بخش هم برگزیدگان معرفی خواهند شد.

اختتامیه این جشنواره اردیبهشت 1403 در تهران برگزار خواهد شد.

اخبار مرتبط:

ثبت نام ۸۰۰ گروه در جشنواره ملی سرود فجر

مهلت شرکت در جشنواره ملی سرود فجر تمدید شد

اولین نشست خبری نخستین جشنواره ملی سرود فجر برگزار شد

اعضای شورای سیاستگذاری جشنواره سرود فجر معرفی شدند

آیین اختتامیه اولین جشنواره سرود فجر برگزار شد

جشنواره ملی سرود فجر برگزار می شود

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه