رفتن به بالا
  • یکشنبه - ۱۴ آبان ۱۴۰۲ - ۱۲:۱۱
  • کد خبر : ۱۸۲۹۱
  • چاپ خبر : مدیرکل دفتر موسیقی درگذشت اکبر گلپایگانی را تسلیت گفت
اکبر گلپایگانی

مدیرکل دفتر موسیقی درگذشت اکبر گلپایگانی را تسلیت گفت

محمد اله‌یاری فومنی مدیرکل دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در پیامی درگذشت اکبر گلپایگانی را تسلیت گفت. به گزارش خبرآوا و به نقل از روابط عمومی دفتر موسیقی محمد اله‌یاری فومنی مدیرکل دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در پیامی درگذشت اکبر گلپایگانی را تسلیت گفت. در متن پیام محمد اله‌یاری آمده […]

محمد اله‌یاری فومنی مدیرکل دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در پیامی درگذشت اکبر گلپایگانی را تسلیت گفت.

به گزارش خبرآوا و به نقل از روابط عمومی دفتر موسیقی محمد اله‌یاری فومنی مدیرکل دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در پیامی درگذشت اکبر گلپایگانی را تسلیت گفت.

در متن پیام محمد اله‌یاری آمده است:

«بازگشت همه بسوی اوست…

فقدان پیشکسوت موسیقی، مرحوم اکبر گلپایگانی که از چهره‌های مطرح در دوره معاصر موسیقی ایران بود، دل دوستداران هنر اصیل ایرانی را اندوهگین ساخت.

او که در کودکی با تلاوت خوش قرآن استعداد حنجره اش را شناخت، آثار و تصنیف‌های متعددی از خود به یادگار گذاشت و با همراهی و همکاری با هنرمندان موسیقی و بهره مندی از محضر اساتید خود، در موسیقی و هنر ایران عزیز نغمه گری نمود.

اینجانب فقدان ایشان را به اهالی موسیقی و خانواده محترم ایشان خاصه همسر گرامی و برادر هنرمندشان جناب آقای محمد گلریز تسلیت عرض کرده و از خداوند بزرگ، رحمت الهی برای آن مرحوم و صبر و شکیبایی برای خانواده محترمش آرزو می‌کنم.

اخبار مرتبط:

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه