رفتن به بالا
  • سه شنبه - ۹ آبان ۱۴۰۲ - ۰۹:۳۵
  • کد خبر : ۱۸۱۲۰
  • چاپ خبر : عاشقانه های پاییزی در کنسرت رستاک حلاج

عاشقانه های پاییزی در کنسرت رستاک حلاج

رستاک حلاج جدیدترین کنسرت خود را ۷ آبان در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی روی صحنه برد. این خواننده در شرایطی در تهران روی صحنه رفت که عمده آثارش در فضایی عاشقانه تولید و ارائه شده است و محبوبیت اش در قطعاتی ست که فضایی پاییزی دارد. حلاج با اجرای قطعاتی چون قهوه، پاییز سال […]

رستاک حلاج جدیدترین کنسرت خود را ۷ آبان در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی روی صحنه برد.

این خواننده در شرایطی در تهران روی صحنه رفت که عمده آثارش در فضایی عاشقانه تولید و ارائه شده است و محبوبیت اش در قطعاتی ست که فضایی پاییزی دارد.

حلاج با اجرای قطعاتی چون قهوه، پاییز سال بعد، نسکافه، ۱۰:۱۰، چشمات، ته سیگار و… برنامه اش را پیش برد و در مواجهه با دوستدارانش روی صحنه گفت: «از اینکه در پاییز باز هم میزبان شما هستم، خوشحالم. پاییز برای من معنی و مفهوم دیگری در سال دارد و از اینکه امسال هم پاییز همصدا می شویم انرژی خوبی دارم.»

این خواننده در بخش دیگری از کنسرتش نیز گفت: «مخاطبان موسیقی من معمولا شخصیت هایی عاطفی و متواضع دارند و من همیشه دوست دارم با آنها معاشرت کنم. این ساعاتی که با شما هستم، بهترین لحظات عمر من است».

رستاک حلاج در ادامه با اجرای قطعه ای پرطرفدار، بار دیگر علاقه همیشگی خود به «محسن چاوشی» را نشان داد و در بخشی از ترانه ۱۰:۱۰ را اجرا کرد که با استقبال دوستداران سالن رو به رو شد.

در بخشی از ترانه این اثر آمده:

«همون لحن غمگین حرفاش بود

که مهمون دنیای دودیم شد

فقط چاوشی گوش می کرد و من

به محسن شدیدا حسودیم شد…».

حلاج در ادامه با تقدیر از ترانه سرای سرشناس برخی آثارش که در سالن حضور داشت گفت: «حسین غیاثی از نسل جدید ترانه سراهاست که این روزها به شدت توانسته خودی نشان دهد. تاثیر عاشقانه های این نسل در موسیقی پاپ از او بسیار بالاست. خوشحالم که او امشب اینجاست و من میزبان او هستم.»

از مهم ترین شاخصه های اجرای زنده رستاک حلاج، فضای عاشقانه و قدرت بالای او در اجرای زنده است. او توانسته با این نوع عملکرد، طرفداران وفاداری داشته باشد.

در این کنسرت، گروه زهی نیز به ارکستر اضافه شده بود تا تنوع موسیقایی در کنسرت های رستاک حلاج، ارتقا بیابد.

حلاج در اواخر برنامه اش از انتشار آثاری جدید رونمایی کرد و گفت به زودی آثاری با فضاهایی جدید منتشر خواهد کرد.

در اواخر این کنسرت نیز اجرای سولوی «ایمان توسلی» نوازنده گیتار الکتریک گروه با استقبال فراوان رو به رو شد و بسیاری از حاضرین در سالن به صورت ایستاده برای او دست زدند.

این کنسرت به تهیه کنندگی منوچهر حسنی روی صحنه رفت و «اشکان دباغ» هم، رهبر ارکستر گروه بود.

منبع: ایرنا

اخبار مرتبط:

رستاک حلاج برای فیلم «بی مادر» خواند + ویدیو

رستاک حلاج با ˝پاییز سال بعد˝ می‌آید

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه