رفتن به بالا
  • سه شنبه - ۱۸ مهر ۱۴۰۲ - ۱۴:۲۸
  • کد خبر : ۱۷۶۸۶
  • چاپ خبر : مهلت ارسال آثار به شانزدهمین سوگواره ملی مهر محرم تمدید شد
سوگواره مهر محرم

مهلت ارسال آثار به شانزدهمین سوگواره ملی مهر محرم تمدید شد

دبیر سوگواره مهر محرم از تمدید مهلت ارسال آثار به شانزدهمین سوگواره ملی مهر محرم تا سی ام آبان ۱۴۰۲ خبر داد. به گزارش خبرآوا و به نقل از روابط عمومی سوگواره، مهلت ارسال آثار به شانزدهمین سوگواره ملی مهر محرم تا سی ام آبان ۱۴۰۲ تمدید شد. میثم قدس پور دبیر سوگواره مهر محرم […]

دبیر سوگواره مهر محرم از تمدید مهلت ارسال آثار به شانزدهمین سوگواره ملی مهر محرم تا سی ام آبان ۱۴۰۲ خبر داد.

به گزارش خبرآوا و به نقل از روابط عمومی سوگواره، مهلت ارسال آثار به شانزدهمین سوگواره ملی مهر محرم تا سی ام آبان ۱۴۰۲ تمدید شد.

میثم قدس پور دبیر سوگواره مهر محرم با اعلام این خبر افزود: فراخوان شانزدهمین دوره سوگواره ملی مهر محرم در موضوعات و محورهای اصلی شامل: هنر جهاد تبیین و غیرت دینی، هیئات خانگی و تربیت حسینی، مسئولیت اجتماعی و همدلی حسینی و همچنین راهپیمایی اربعین حسینی همزمان با آغاز محرم سال جاری منتشر گردیده است.

وی افزود: علاقه‌مندان به هنر و رسانه عاشورایی می توانند در قالبهای عکس و مجموعه عکس، فیلم کوتاه ۳ دقیقه ای شامل: داستانی کوتاه، مستند کوتاه، انیمیشن، موشن گرافیک و نماهنگ، آثار خود را به سایت Mehremoharram.ir بخش پویش حرفه ای ارسال نمایند.

همچنین علاقه مندان جهت شرکت در بخش پویش عمومی نیز می توانند آثار خود در موضوعات مندرج در فراخوان
در همه قالب های صوتی، تصویری و گرافیکی را با هشتگ های: #حیاتنا_الحسین ، #مهر_محرم و #ما_ملت_امام_حسینیم در فضای مجازی منتشر نموده و با مراجعه به سایت مهر محرم، بخش پویش عمومی، لینک اثر را ثبت نمایند.​​
سوگواره مهر محرم

شانزدهمین سوگواره «مهر محرم» با هدف جلب مشارکت عموم مردم و همگرایی و هم افزایی ملی و بین المللی در حوزه تولید و نشر محتوای دیجیتال عاشورایی در فضای مجازی با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان و با حمایت مرکز توسعه فرهنگ و هنر در فضای مجازی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و همکاری نهادهای استانی، ملی و بین المللی در حال دریافت آثار است.

خبرآوا / م. معیاریان

اخبار مرتبط:

برنامه‌های سوگواره عاشورایی «رستخیز عام» اعلام شد

حوزه هنری سوگواره عاشورایی «رستخیز عام» را برگزار می‌کند

ارسال آثار به چهاردهمین سوگواره هنر عاشورایی تمدید شد

اعلام جزییات برگزاری سوگواره ملی آیین‌های عاشورایی شیراز

پوئم سمفونی «وداع» با اجرای حسام الدین سراج به روی صحنه رفت

بررسی «سوگ» در موسیقی ایران در «نوای خامُشان»

مصطفی راغب در برج میلاد کنسرت آیینی برگزار می کند

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه