رفتن به بالا
  • شنبه - 1 مهر 1402 - 14:11
  • کد خبر : ۱۷۳۰۲
  • چاپ خبر : دلیل حذف صدای محسن چاوشی از «زخم کاری» چیست؟
محسن چاوشی بازگشت زخم کاری

دلیل حذف صدای محسن چاوشی از «زخم کاری» چیست؟

در حالی که حذف صدای محسن چاوشی از تیتراژ قسمت سوم «زخم کاری» از سوی برخی به انتقادهای اخیر از صدای این خواننده نسبت داده می‌شود، اما هنوز دلیل رسمی برای این اقدام عنوان نشده است. هرچند ساترا اعلام کرده که این اتفاق ارتباطی به تصمیم این سازمان ندارد. از طرفی تاکید می‌شود، تیتراژ هر […]

در حالی که حذف صدای محسن چاوشی از تیتراژ قسمت سوم «زخم کاری» از سوی برخی به انتقادهای اخیر از صدای این خواننده نسبت داده می‌شود، اما هنوز دلیل رسمی برای این اقدام عنوان نشده است.

هرچند ساترا اعلام کرده که این اتفاق ارتباطی به تصمیم این سازمان ندارد. از طرفی تاکید می‌شود، تیتراژ هر قسمت بر اساس پایان‌بندی متغیر است و بر این اساس بازگشت صدای چاوشی در قسمت‌های بعدی «زخم کاری» محتمل است.

محسن چاوشی که با خوانندگی و آهنگسازی ترانه‌ های فیلم سینمایی «سنتوری» ساخته داریوش مهرجویی مطرح شد، حالا مدت‌ هاست که در عرصه تیتراژخوانی نقش پررنگی دارد و اجرای تیتراژ پایانی «زخم کاری» نیز آخرین اثر او محسوب می‌شود.

اخیرا از سوی برخی رسانه‌ها چنین عنوان شده است که در پی انتقادها به انتشار موسیقی تیتراژ سریال «زخم کاری» با صدای محسن چاوشی، صدای این خواننده از تیتراژ این سریال حذف شده و در قسمت سوم، از تیتراژ قدیمی فصل اول این سریال استفاده شده است.

محمد صادق افراسیابی معاون امور کاربران و تنظیم‌گری اجتماعی ساترا (سازمان تنظیم مقررات رسانه‌ های صوت و تصویر فراگیر در فضای مجازی) درخصوص این اتفاق تاکید کرده است که «حذف صدای آقای محسن چاوشی از تیتراژ آخر سریال «زخم کاری» در قسمت سوم هیچ ارتباطی به ساترا ندارد.»

پخش‌کننده نیز توضیح داده است که موسیقی تیتراژ بر اساس پایان‌بندی سریال انتخاب می‌شود.

بر این اساس، انتظار می‌رود صدای محسن چاوشی در برخی قسمت‌ها همچنان پخش شود.

منبع: ایسنا

اخبار مرتبط:

«زخم کاری» با صدای محسن چاوشی منتشر شد + صوت

محسن چاوشی برای «زخم کاری» می‌خواند

آلبوم «زخم کاری» منتشر شد

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه