رفتن به بالا
  • سه شنبه - ۲۷ تیر ۱۴۰۲ - ۱۴:۵۸
  • کد خبر : ۱۶۳۵۷
  • چاپ خبر : بی‌نظمی دلیل لغو شدن کنسرت مجید سالاری بود نه صدای زنانه خواننده!

بی‌نظمی دلیل لغو شدن کنسرت مجید سالاری بود نه صدای زنانه خواننده!

در پی لغو کنسرت مجید سالاری در فرهنگسرای نیاوران و حواشی پس از آن، فرهنگسرای نیاوران بیانیه‌ای در واکنش به این اتفاق منتشر کرد. علت لغو این کنسرت را بی نظمی، عدم همکاری و تاخیر یک ساعته در شروع برنامه که منجر به اعتراض گسترده مخاطبین شده، اعلام کرده است. کنسرت مجید سالاری خواننده بندرعباسی […]

در پی لغو کنسرت مجید سالاری در فرهنگسرای نیاوران و حواشی پس از آن، فرهنگسرای نیاوران بیانیه‌ای در واکنش به این اتفاق منتشر کرد. علت لغو این کنسرت را بی نظمی، عدم همکاری و تاخیر یک ساعته در شروع برنامه که منجر به اعتراض گسترده مخاطبین شده، اعلام کرده است.

کنسرت مجید سالاری خواننده بندرعباسی که پس از استقبال مخاطبان در تاریخ ۲۴ تیر ماه،‌ قرار بود ۲۵ تیر ماه نیز روی صحنه رود، بنا به دستور سالن فرهنگسرای نیاوران لغو شد و این اتفاق حواشی مختلفی را به همراه داشت.

لغو این کنسرت در حالی بود که بنا بر آنچه تهیه‌ کننده این کنسرت توضیح داد، کارهای اداری برگزاری کنسرت در سالن و اخذ مجوز آن صورت گرفته بود.

اکنون فرهنگسرای نیاوران درباره برگزار نشدن کنسرت مجید سالاری در روز یکشنبه ۲۵ تیر ماه در فرهنگسرای نیاوران توضیحاتی ارائه کرده و اعلام کرده است:

«با توجه به حجم بالای فعالیت‌ها و اجرای برنامه‌های مختلف هنری در سالن اصلی فرهنگسرای نیاوران در تیر ماه، از همان ابتدا قرار بر این بود که کنسرت آقای سالاری تنها یک شب و در دو سانس اجرا شود. منتهی با اصرار تهیه کننده این برنامه و رایزنی با گروه نمایش بلک‌لایت‌لند، اجرای آخر گروه نمایشی کنسل و یک روز مانده به شروع کنسرت، مجوزهای لازم برای تمدید یک شب دیگر به گروه داده شد.

اما در شب اول اجرا و با توجه به بی‌نظمی، عدم همکاری و تاخیر یک ساعته در شروع برنامه که منجر به اعتراض گسترده مخاطبین شد، به تهیه‌ کننده گروه اعلام شد این کنسرت برای روز بعد تمدید نخواهد شد.

در نهایت پس از آن، طی تماس با خواننده و سرپرست گروه مجید سالاری ضمن تقدیر از ایشان بابت همکاری شایسته با عوامل اجرایی فرهنگسرا، موارد و مشکلاتی که از سوی تهیه‌ کننده رخ داده بود به اطلاع ایشان رسانده و عنوان شد تمدید کنسرت ایشان پس از ایام محرم و صفر در دستور کار قرار خواهد گرفت.

فرهنگسرای نیاوران به عنوان یکی از شاخص‌ترین مجموعه‌های فرهنگی و هنری کشور، همواره از هنرمندان و برنامه‌های هنری دارای مجوز حمایت می‌کند.»

منبع: ایسنا

اخبار مرتبط:

کنسرت فرج علیپور لغو نشده است

دلیل لغو کنسرت «فرج علیپور» در کرج چیست؟

کنسرت‌ همایون در کانادا به دلیل عدم صدور ویزا لغو شد

محسن یگانه در حین اجرا کنسرتش را لغو کرد

کنسرت دزفول لغو نشده است

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه