رفتن به بالا
  • سه شنبه - ۳۰ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۵:۲۲
  • کد خبر : ۱۵۸۶۳
  • چاپ خبر : برای دومین بار، مهلت ارسال آثار به جشنواره «نوای مهر» تمدید شد
جشنواره ایثار نوای مهر

برای دومین بار، مهلت ارسال آثار به جشنواره «نوای مهر» تمدید شد

فراخوان دومین جشنواره بین‌المللی موسیقی «نوای مهر» به کوشش اداره کل امور هنری بنیاد شهید و امور ایثارگران و به درخواست شرکت‌کنندگان برای دومین بار تمدید شد. به گزارش خبرآوا و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی نوید شاهد، فراخوان دومین جشنواره بین‌المللی موسیقی «نوای مهر» به کوشش اداره کل امور هنری بنیاد شهید و […]

فراخوان دومین جشنواره بین‌المللی موسیقی «نوای مهر» به کوشش اداره کل امور هنری بنیاد شهید و امور ایثارگران و به درخواست شرکت‌کنندگان برای دومین بار تمدید شد.
به گزارش خبرآوا و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی نوید شاهد، فراخوان دومین جشنواره بین‌المللی موسیقی «نوای مهر» به کوشش اداره کل امور هنری بنیاد شهید و امور ایثارگران و به درخواست شرکت‌کنندگان تمدید شد. بر این اساس علاقه‌مندان می‌توانند تا پایان تیر ماه آثار خود را به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.
همچنین به دلیل تمدید مجدد زمان ارسال آثار، زمان برگزاری آیین پایانی این جشنواره به بعد از ماه‌های «محرم» و «صفر» تغییر پیدا کرد.

دومین دوره جشنواره بین‌المللی موسیقی «نوای مهر» به دبیری فرهاد مختاری مدیرکل امور هنری و سرپرست اداره کل اسناد و انتشارات بنیاد شهید و امور ایثارگران و با مشارکت گروه «شاهد» برگزار می‌شود.

در مرحله نخست این جشنواره علاقه‌مندان آثار ضبط شده خود را همراه با مدارک مورد نیاز به دبیرخانه جشنواره ارسال می‌کنند. اما در مرحله بعدی پس از بررسی و ارزیابی آثار توسط هیئت داوران از منتخبین برای شرکت در مرحله نهایی و اجرای صحنه‌ای در جشنواره دعوت می‌شود.

دومین جشنواره بین‌المللی موسیقی «نوای مهر» در بخش‌های «ایران» و «بین‌الملل» شامل «آواز جمعی، موسیقی ملی، موسیقی جهانی و سبک آزاد» پس از پایان ماه‌های «محرم» و «صفر» به میزبانی استان لرستان برگزار می‌شود.

می‌توانید فراخوان این جشنواره را از اینجا مشاهده نمایید.

اخبار مرتبط:

مهلت ارسال اثر به جشنواره بین‌المللی موسیقی نوای مهر تمدید شد

فراخوان دومین دوره جشنواره موسیقی «نوای مهر» منتشر شد

«نوای مهر» برگزیدگانش را شناخت

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه