رفتن به بالا
  • پنجشنبه - 23 تیر 1401 - 16:07
  • کد خبر : ۱۲۰۸۰
  • چاپ خبر : محسن یگانه در حین اجرا کنسرتش را لغو کرد

محسن یگانه در حین اجرا کنسرتش را لغو کرد

کنسرت محسن یگانه حین برگزاری و روی سن، به دلیل آنچه «گرفتگی صدا» از سوی این خواننده عنوان شد، لغو شد. محسن یگانه شامگاه چهارشنبه ـ ۲۲ تیر ماه ـ حین اجرای کنسرتش در استان بوشهر، مدعی شد که به دلیل «گرفتگی صدا» نمی تواند اجرایش را ادامه دهد و با وعده هایی مبنی برای […]

کنسرت محسن یگانه حین برگزاری و روی سن، به دلیل آنچه «گرفتگی صدا» از سوی این خواننده عنوان شد، لغو شد.

محسن یگانه شامگاه چهارشنبه ـ ۲۲ تیر ماه ـ حین اجرای کنسرتش در استان بوشهر، مدعی شد که به دلیل «گرفتگی صدا» نمی تواند اجرایش را ادامه دهد و با وعده هایی مبنی برای جبران خسارت مالی خریداران بلیط و تهیه کننده، از تماشاگران عذرخواهی کرد.

این خواننده موسیقی پاپ پس از لغو اجرا به حاضران در سالن گفت: «نمی دانم چه کلمه‌ای برای عذرخواهی پیدا کنم که در خور شأن باشد. خیلی وقت است کنسرت‌هایم را کنسل نکرده ام. حتی تا پنج دقیقه قبل از استیج هم فکر نمی‌کردم این اتفاق رخ دهد. شرمنده ام … روم سیاه … نمی‌دانم چه کلمه ای باید بگویم. همه بلیت‌ها را هم پس می‌دهم. هرچه ضرر و زیان تهیه کننده باشد بر عهده شخص من است. من جای تهیه کننده قول می دهم سری بعد که قرار شد بیاییم بوشهر همه این جمع بلیطشان را جدا رزرو می کنیم یا بلیطشان را پس بدهید و رزرو کنید. هر جوری هست. فقط امیدوارم من را ببخشید. هر چه داشتم همیشه از شما بوده است. کلمات نمی‌توانند حال مرا بیان کنند. رویم نمی شود در چشمانتان نگاه کنم ولی حال من را بفهمید، صدایم گرفته و درخور شأن گوش‌های شما نیست. تا اینجا هم برای خاطره داشتن شما از امشب، اجرا کردیم.»

منبع: ایسنا

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه