رفتن به بالا
  • سه شنبه - 14 تیر 1401 - 09:52
  • کد خبر : ۱۱۹۵۴
  • چاپ خبر : اجرای ارکستر سمفونیک تهران با رهبر جدید

اجرای ارکستر سمفونیک تهران با رهبر جدید

به نقل از روابط‌عمومی و امور بین‌الملل بنیاد رودکی، ارکستر سمفونیک تهران به رهبری حامد گارسچی پنج‌شنبه و جمعه ۳۰ و ۳۱ تیر ماه ساعت ۲۱:۳۰ در تالار وحدت به صحنه می‌رود. مهرداد غلامی هم سولیست فلوت این اجرای ارکستر سمفونیک است. «اورتور جیبسی بارون» با آهنگسازی یوهان اشتراوس، «قطعه برای فلوت و ارکستر» با آهنگسازی […]

به نقل از روابط‌عمومی و امور بین‌الملل بنیاد رودکی، ارکستر سمفونیک تهران به رهبری حامد گارسچی پنج‌شنبه و جمعه ۳۰ و ۳۱ تیر ماه ساعت ۲۱:۳۰ در تالار وحدت به صحنه می‌رود.

مهرداد غلامی هم سولیست فلوت این اجرای ارکستر سمفونیک است.

«اورتور جیبسی بارون» با آهنگسازی یوهان اشتراوس، «قطعه برای فلوت و ارکستر» با آهنگسازی حسین ناصحی و «سمفونی شماره ۸ آنتونن دورژاک در سل ماژور»، «اپوس ۸۸.۳» قطعاتی هستند که توسط ارکستر سمفونیک نواخته خواهد شد.

حامد گارسچی، متولد تهران و دانش‌آموخته رهبری ارکستر در دانشگاه موسیقی شهر کلن آلمان، تحصیلاتش را زیر نظر اساتیدی همچون میشائیل لوییک، نیکلاس پاسکه، آلکساندر رومپف، فیلیپ آنتره‌مان و کورت مازور ادامه داد. وی در دوران تحصیل با ارکسترهای متعددی در آلمان، مجارستان و بلغارستان همکاری کرده است.

نامزدی دریافت جایزه مسابقه رهبری ارکستر آلمان در سال ۲۰۱۷ و کسب مقام پنجم در مسابقه رهبری ارکستر آنتال دوراتی در کشور مجارستان، رهبری ارکستر جوانان وتسالار، رهبری ارکستر در فستیوال‌های Music festival Klassike Dage Danmark و Acht Brücken Musik Festival Köln (contemporary) دیگر سوابق گارسچی هستند. وی همچنین در اپراهایی از جمله راینگلد، خفاش، کارمن، فلوت سحرآمیز و اپرای شهر کوبورگ در ایالت بایرن به عنوان اکومپانیمان و رهبر همکاری کرده است.

 

منبع: ایلنا

اخبار مرتبط:

جزییات کنسرت تابستانی ارکستر سمفونیک تهران

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه