رفتن به بالا
  • شنبه - 11 تیر 1401 - 13:51
  • کد خبر : ۱۱۹۰۹
  • چاپ خبر : آغاز کارناوال استعدادیابی سرود

آغاز کارناوال استعدادیابی سرود

به نقل از روابط عمومی برنامه،‌ ضبط برنامه تلویزیونی «هماهنگ» به تهیه‌کنندگی سیدمحمدصادق حسینی و طراحی و کارگردانی مهدیار عقابی در فاز اول در قالب کارناوال ملی برای پخش از تلویزیون آغاز شده است. «هماهنگ»، برنامه ملی استعدادیابی در حوزه سرود و دریچه‌ای جدید به سرود و موسیقی در کشور است که طرح و پژوهش […]

به نقل از روابط عمومی برنامه،‌ ضبط برنامه تلویزیونی «هماهنگ» به تهیه‌کنندگی سیدمحمدصادق حسینی و طراحی و کارگردانی مهدیار عقابی در فاز اول در قالب کارناوال ملی برای پخش از تلویزیون آغاز شده است.

«هماهنگ»، برنامه ملی استعدادیابی در حوزه سرود و دریچه‌ای جدید به سرود و موسیقی در کشور است که طرح و پژوهش آن از زمستان سال ۱۳۹۹ و پیش تولید رسمی آن از زمستان ۱۴۰۰ آغاز شده است.

بر این اساس در چند ماه گذشته بیش از ۸۰۰ گروه سرود در کشور شناسایی و پس از دریافت آثار ارزیابی شدند که در نهایت گروه‌های برگزیده در سراسر کشور برای مرحله مقدماتی انتخاب شدند و رقابت خود را در قالب کارناوال کشوری در چند استان آغاز خواهند کرد. پس از این مرحله گروه‌های برتر برای حضور در قسمت‌های نهایی انتخاب خواهند شد.

گروه‌های برتر مرحله مقدماتی، مجوز حضور در برنامه اصلی را که با حضور اساتید نام آشنای حوزه موسیقی و اجرای خلاق در استودیو هماهنگ برگزار می‌شود، خواهند گرفت و در مرحله اصلی به رقابت خواهند پرداخت.

ساخت این برنامه که محصول موسسه مأوا است از چندی پیش آغاز شده و به زودی از تلویزیون پخش خواهد شد.

 

منبع: ایلنا

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه