رفتن به بالا
  • شنبه - 27 فروردین 1401 - 11:09
  • کد خبر : ۱۰۹۱۶
  • چاپ خبر : رخ به رخ با «حجت اشرف‌زاده»

رخ به رخ با «حجت اشرف‌زاده»

چهاردهمین قسمت از فصل دوم برنامه «رخ به رخ» شنبه ۲۷ فروردین به مناسبت میلاد امام حسن مجتبی (ع) با حضور حجت اشرف‌زاده خواننده کشورمان حال و هوایی ویژه خواهد داشت. به گزارش خبرآوا و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سیما، در این قسمت از «رخ به رخ» امیرعلی دانایی در رویارویی با خواننده […]

چهاردهمین قسمت از فصل دوم برنامه «رخ به رخ» شنبه ۲۷ فروردین به مناسبت میلاد امام حسن مجتبی (ع) با حضور حجت اشرف‌زاده خواننده کشورمان حال و هوایی ویژه خواهد داشت.

به گزارش خبرآوا و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سیما، در این قسمت از «رخ به رخ» امیرعلی دانایی در رویارویی با خواننده “ماه و ماهی” گفت‌وگویی ویژه را پی می‌گیرد و در خلال برنامه نیز حجت اشرف‌زاده چندین قطعه از آهنگ‌های خود را اجرا می‌کند.

حجت اشرف‌زاده خواننده، نوازنده و آهنگساز سبک پاپ و سنتی در این برنامه از زندگی شخصی و حرفه‌ای خود به نکات ویژه‌ای اشاره می‌کند.

در برنامه «رخ به رخ» سوالات با هدف نزدیک شدن به بخش‌های عمیق‌تر شخصیتی مخاطب طراحی شده و با توجه به ویژگی‌های منحصر به فرد مهمانان، هر برنامه حال و هوایی ویژه می‌یابد. درون‌نگاری و روانکاوی اصلی‌ترین خاصیت این برنامه است.

«رخ به رخ» برنامه‌ای از گروه اجتماعی فرهنگی شبکه دو به تهیه کنندگی مهدی بابایی، کارگردانی احسان لهراسبی و نگارش یاسر حقیقی پور است که در ایام ماه مبارک هر شب حوالی ساعت ۲۳:۳۰ روی آنتن شبکه دو سیما می‌رود.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه