رفتن به بالا
  • دوشنبه - 15 فروردین 1401 - 10:33
  • کد خبر : ۱۰۷۴۳
  • چاپ خبر : معرفی کنسرت‌های موسیقی پاپ در نیمه دوم فروردین

معرفی کنسرت‌های موسیقی پاپ در نیمه دوم فروردین

در گزارش پیش‌رو به معرفی کنسرت‌های موسیقی پاپ در نیمه دوم فروردین پرداخته‌ایم. خواننده‌های پاپ در سال ۱۴۰۰ در مقاطع مختلفی در شهرها و جزیره‌ها به اجرای کنسرت مشغول بودند و جزیره کیش را به عنوان امن‌ترین و پرتکرارترین محل برای اجرای زنده انتخاب کردند. از انتهای پاییز ۱۴۰۰ تا انتهای تعطیلات نوروزی ۱۴۰۱، کنسرت‌های موسیقی پاپ به […]

در گزارش پیش‌رو به معرفی کنسرت‌های موسیقی پاپ در نیمه دوم فروردین پرداخته‌ایم.

خواننده‌های پاپ در سال ۱۴۰۰ در مقاطع مختلفی در شهرها و جزیره‌ها به اجرای کنسرت مشغول بودند و جزیره کیش را به عنوان امن‌ترین و پرتکرارترین محل برای اجرای زنده انتخاب کردند.

از انتهای پاییز ۱۴۰۰ تا انتهای تعطیلات نوروزی ۱۴۰۱، کنسرت‌های موسیقی پاپ به طور میانگین در هر شب حداقل یک اجرا را با خود به همراه داشت و در نوروز ۱۴۰۱ نیز این آمار بیشتر از سال‌های قبل در شرایط مشابه کرونایی بود.

یکم تا دوازدهم فروردین ۱۴۰۱ شاهد بیش از ۱۴۰ سانس کنسرت در شهرهای تهران، جزیره کیش، اصفهان، فردوس، شیراز، بندرعباس، چابهار، بوشهر، آمل، قشم و بوکان بود که با حضور ۳۲ خواننده روی صحنه رفت.

بعد از این کنسرت‌های پرفشار و متعددی که در ۱۲ روز متوالی برگزار شد، با شروع ماه رمضان احتمال کاهش کنسرت‌ها و استراحت هنرمندان برای ورود دوباره به صحنه نیاز بود و این مساله را می‌توان از تعداد سانس‌های کنسرت در سایت‌های بلیت فروشی مانند، ایران کنسرت، هنر تیکت و ملوتیک برسی کرد.

در حال حاضر تنها دو سانس کنسرت در تهران و ۷ سانس کنسرت در جزیره کیش در دسترس علاقه مندان به موسیقی است. قیمت بالای کنسرت‌های جزیره کیش و نداشتن تعرفه برای پرداخت هزینه بلیت کنسرت یکی از نکات قابل توجه است که باید رسیدگی شود.

در ادامه این گزارش شاهد برنامه کنسرت‌‌های خواننده‌های موسیقی پاپ که در روز‌های پیش رو اجرا می‌کنند، هستید.

۱۴ فروردین

بهنام بانی – رویال هال هتل پانوراما کیش – سانس ۲۳:۵۹ – قیمت ۴۰۰ تا ۷۰۰ هزار تومان – ملوتیک

سیروان خسروی – تالار شهر جزیره کیش – سانس ۲۳:۵۹ – قیمت ۲۰۰ تا ۴۹۵ هزار تومان – ملوتیک

محسن یگانه – کنسرت هال مریم کیش – سانس ۲۳:۵۹ – قیمت ۲۰۰ تا ۵۵۰ هزار تومان – ملوتیک

۱۵ فروردین

محسن یگانه – کنسرت هال مریم کیش – سانس ۲۳:۵۹ – قیمت ۲۰۰ تا ۵۵۰ هزار تومان – ملوتیک

۱۶ فروردین

محسن یگانه – کنسرت هال مریم کیش – سانس ۲۳:۵۹ – قیمت ۲۰۰ تا ۵۵۰ هزار تومان – ملوتیک

۱۷ فروردین

آرون افشار – کنسرت هال مریم کیش – سانس ۲۳:۵۹ – قیمت ۲۰۰ تا ۵۵۰ هزار تومان – ملوتیک

ماکان بند – سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران – سانس ۱۸:۳۰ و ۲۱:۳۰ – هنوز دردسترس نیست – هنر تیکت

۲۰ فروردین

ماکان بند – کنسرت هال مریم کیش – سانس ۲۳:۵۹ – قیمت ۲۰۰ تا ۵۵۰ هزار تومان – ملوتیک

محمد معتمدی خواننده سنتی نیز بیست فروردین ۱۴۰۱ مصادف با ۱۰ آوریل ۲۰۲۲ اولین کنسرت خود را در سال جدید در یکی از مجموعه‌های هنری شهر پاریس به نام «تئاتر دولاویل» برگزار می‌کند.

گروه «ترانه‌های شرقی» هم با حضور بازیگرانی چون رحیم نوروزی، شبنم قلی‌خانی و سمیرا حسین پور و با صدای علیرضا شفائی در روزهای ۱۷، ۱۸ و ۱۹ فروردین در پردیس تئاتر شهر شهرزاد در سانس برگزار می‌شود.

علاقه مندان می‌توانند برای تهیه بلیت کنسرت نمایش «ترانه‌های شرقی» با مراجعه به سایت هنر تیکت برای خرید بلیت با قیمت ۵۰ تا ۱۵۰ هزار تومان اقدام کنند.

منبع: صبا

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه