رفتن به بالا
  • دوشنبه - 11 بهمن 1400 - 11:40
  • کد خبر : ۱۰۳۷۷
  • چاپ خبر : پژمان بلورچی مدال برنز «گلوبال موزیک اواردز» را گرفت

پژمان بلورچی مدال برنز «گلوبال موزیک اواردز» را گرفت

به نقل از  روابط عمومی موسسه فرهنگی هنری نهاله رودکی، موزیک ویدئو «رقص طبیعت» جدیدترین اثر موسیقایی پژمان بلورچی نوازنده سنتور، آهنگساز و ناشر موسیقی است که توانست دو مدال برنز جایزه جهانی موسیقی را برای موزیک ویدئو و نوازندگی دریافت کند. قطعه «رقص طبیعت» به آهنگسازی پژمان بلورچی است که در همکاری با بهروز […]

به نقل از  روابط عمومی موسسه فرهنگی هنری نهاله رودکی، موزیک ویدئو «رقص طبیعت» جدیدترین اثر موسیقایی پژمان بلورچی نوازنده سنتور، آهنگساز و ناشر موسیقی است که توانست دو مدال برنز جایزه جهانی موسیقی را برای موزیک ویدئو و نوازندگی دریافت کند.

قطعه «رقص طبیعت» به آهنگسازی پژمان بلورچی است که در همکاری با بهروز شیری نوازنده رباب، کوروش کشاورز نوازنده ویلنسل، آریان رضایی نوازنده دف شکل گرفته است. این اثر به مدت ۲ هفته پیاپی جزو لیست ۱۰ اثر برتر در رادیو اسپاتیفای بوده است.

«جایزه جهانی موسیقی» یا «گلوبل میوزیک اواردز» به عنوان نهادی معتبر و بین‌المللی برای معرفی موزیسین‌های مستقل از سال ۲۰۱۱ پایه‌گذاری شد و هرساله به چند هنرمند موسیقی نشان طلا، نقره و برنز اعطا می‌کند.

پژمان بلورچی آهنگساز، نوازنده سنتور، مدیر موسسه فرهنگی و هنری نهاله رودکی و از ناشران باسابقه موسیقی ایران است. از او تا کنون آثار بسیاری در قالب تکنوازی، گروه نوازی و آهنگسازی منتشر شده است.

 

منبع: ایلنا

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه