رفتن به بالا
  • یکشنبه - 16 آبان 1400 - 19:04
  • کد خبر : ۹۷۵۳
  • چاپ خبر : کنسرت «ارکستر بادی تهران» برگزار می‌شود

کنسرت «ارکستر بادی تهران» برگزار می‌شود

ارکستر بادی تهران پس از اجرای برنامه‌های موفق با عالم قاسم‌اف و کنسرت بزرگ «ده سالگی ارکستر بادی تهران»، در جدیدترین کنسرت خود در گرامیداشت روز کیش، ۱۹ و ۲۰ آبان روی صحنه خواهد رفت. رهبری ارکستر در این اجرا را سینا ذکایی برعهده دارد و قرار است در این کنسرت گزیده‌ای از آثار پرطرفدار و انرژیک […]

ارکستر بادی تهران پس از اجرای برنامه‌های موفق با عالم قاسم‌اف و کنسرت بزرگ «ده سالگی ارکستر بادی تهران»، در جدیدترین کنسرت خود در گرامیداشت روز کیش، ۱۹ و ۲۰ آبان روی صحنه خواهد رفت.

رهبری ارکستر در این اجرا را سینا ذکایی برعهده دارد و قرار است در این کنسرت گزیده‌ای از آثار پرطرفدار و انرژیک موسیقی روز جهان روی صحنه اجرا شود.

انتخاب این گروه قدیمی و این ژانر موسیقیِ متفاوت برای روز کیش توسط مجموعه تجاری تفریحی «میکامال»، به این دلیل است که در جزیره کمتر اتفاق افتاده است و «میکامال» در تلاش است با پرداختن به برگزاری این نوع برنامه‌های متفاوت، فرهنگ شنیداری ارزشمند و جدیدی را برای مخاطبان و گردشگران به ارمغان بیاورد.

۲۰ آبان چند سالی است که به عنوان روز کیش نامگذاری شده است و گرامیداشت این روز، بیش از همه، «هویت بخشی» به زندگی و سبک زندگی در جزیره‌ای با تمدنی صدهاساله است و به عنوان نقطه ممتاز گردشگری، حرف‌های بسیاری در حوزه فرهنگی و اجتماعی دارد.

گفتنی است کنسرت انرژیک و بی‌کلام «ارکستر بادی تهران» به تهیه‌کنندگی میکامال در گرامیداشت روز کیش، ۱۹ آبان (ساعت ۲۰ الی ۲۱) و ۲۰ آبان (ساعت ۱۸ الی ۱۹) در فضای باز ورودی A میکامال برگزار خواهد شد و حضور علاقمندان در این برنامه آزاد و رایگان است.

میکامال با مساحتی بالغ بر ۲۰۰ هزار متر مربع، بزرگترین پروژه تجاری و تفریحی نوار شمالی خلیج فارس است. این مجموعه از سوی انجمن بین المللی مراکز خرید به عنوان یکی از ده مرکز خرید برتر خاورمیانه و شمال آفریقا انتخاب شده است.

منبع: ایلنا

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه