رفتن به بالا
  • سه شنبه - 23 دی 1393 - 13:59
  • کد خبر : ۴۳۰۶
  • چاپ خبر : آلبوم ˝سه عود˝ رونمایی می‌شود

آلبوم ˝سه عود˝ رونمایی می‌شود

صفحه موسیقی- مینا آتشی: کنسرت موسیقایی ˝سه عود˝ همراه با رونمایی آلبومی به همین نام با سرپرستی و آهنگسازی شهرام غلامی دوشنبه ۲۹ و سه‌شنبه ۳۰ دی ماه در تالار رودکی برگزار می‌شود. در این کنسرت موسیقایی شهرام غلامی نوازنده باسابقه عود با هنرمندی آذرنوش خدامی، امید توفیقی و بهنام معصومی آثاری منتخب از آلبوم […]

صفحه موسیقی- مینا آتشی: کنسرت موسیقایی ˝سه عود˝ همراه با رونمایی آلبومی به همین نام با سرپرستی و آهنگسازی شهرام غلامی دوشنبه ۲۹ و سه‌شنبه ۳۰ دی ماه در تالار رودکی برگزار می‌شود.

در این کنسرت موسیقایی شهرام غلامی نوازنده باسابقه عود با هنرمندی آذرنوش خدامی، امید توفیقی و بهنام معصومی آثاری منتخب از آلبوم تازه انتشار یافته “سه عود” در مایه‌های دشتی، ماهور و شوشتری را با شکل و شمایلی متفاوت به علاقه‌مندان موسیقی ارائه خواهد کرد.

هلهله، سرمستی، سماع دیوانه، کویر، نهانخانه، بلوچ، صبحگاه، بر بلندای آسمان قطعات آلبوم “سه عود” را تشکیل می‌دهند که در این کنسرت موسیقایی منتخبی از این اجرا می‌شوند.

کنسرتی که ساعت ۲۰ روزهای ۲۹ و ۳۰ دی ماه در تالار رودکی تهران برگزار می‌شود در ادامه کنسرت قبلی گروه در تالار اندیشه حوزه هنری است که بر اساس آنسامبلی کمتر تجربه‌شده در ایران روی صحنه اجرا خواهد شد.

همزمان با برپایی این کنسرت موسیقایی در تاریخ‌های یاد شده از آلبوم “سه عود” منتشر شده توسط موسسه فرهنگی هنری نغمه حصار نیز رونمایی خواهد شد.

شهرام غلامی سال ۷۰ نزد منصور نریمان فراگیری عود را آغاز کرد. او که در ضبط استودیویی نوارهای کنج صبوری، شرح شوق، ناشکیبا، روژ به عنوان نوازنده عود حضور داشته است، تاکنون کنسرت‌هایی را همراه گروه‌های رومی، شیوا، داوود آزاد، اسماعیل تهرانی، مهرداد دلنوازی، ارکستر ملی و ارکستر تلویزیون داشته است. او علاوه بر عود با نواختن سه تار نیز آشنایی کامل دارد. از او طی سال‌های اخیر آلبوم‌هایی در قالب دونوازی و تکنوازی عود منتشر شده است.

علاقه‌مندان برای تهیه بلیت این برنامه موسیقایی می‌توانند به سایت ایران کنسرت مراجعه کنند.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه