رفتن به بالا
  • دوشنبه - ۱۴ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۹:۰۶
  • کد خبر : ۲۳۱۰۵
  • چاپ خبر : کنسرت-نمایش «کوچه‌عاشقی» در کاخ سعدآباد

کنسرت-نمایش «کوچه‌عاشقی» در کاخ سعدآباد

چند روز مانده به اجرای کنسرت نمایش «کوچه‌عاشقی» از پوستر این نمایش رونمایی و بازیگران آن نیز معرفی شدند. به گزارش خبرآوا و به نقل از سینماخانه، کنسرت نمایش «کوچه عاشقی»، به کارگردانی و نویسندگی سیدجلال‌الدین درّی از روز جمعه ۱۸ خرداد ‌ماه ساعت ۲۰ در تالار ایوان عطار کاخ سعدآباد، به روی صحنه خواهد […]

چند روز مانده به اجرای کنسرت نمایش «کوچه‌عاشقی» از پوستر این نمایش رونمایی و بازیگران آن نیز معرفی شدند.

به گزارش خبرآوا و به نقل از سینماخانه، کنسرت نمایش «کوچه عاشقی»، به کارگردانی و نویسندگی سیدجلال‌الدین درّی از روز جمعه ۱۸ خرداد ‌ماه ساعت ۲۰ در تالار ایوان عطار کاخ سعدآباد، به روی صحنه خواهد رفت.

درّی، بعد از تجربه موفق کنسرت نمایش «قصه ترانه‌های ماندگار» و‌«کافه عاشقی»، این‌بار قصه عاشقانه‌ دیگری را با امیرحسین آرمان، امیرکاوه آهنین جان، صدف بهشتی، حمیدرضا ترکاشوند، سمیرا حسینی،محیا دهقانی، آناهیتا دری،پریسا روزبهانی، محسن سلیمانی، فرداد صفاخو، بهزاد عبدی، سولماز غنی، الهام کرمی، محمدرضا مالکی، حسین میرزاییان روایت خواهد کرد؛ تا از دل قصه‌ها عشق را به تصویر کشند.

حمیدرضا ترکاشوند علاوه بر بازیگری به همراه فایضه کامیاب، هیوا سیفی‌زاده و پگاه حاج‌محمدی خوانندگی این کنسرت نمایش را نیز برعهده دارد.

کوچه عاشقی، روایت زندگی دختری است به نام مهتاب که عاشق خواننده و بازیگر تماشاخانه فردوسی است که روز ۲۸ مرداد سال ۳۲به قتل می‌رسد. کمیسر وجاهت و دستیارش ممسنی مسئول پیگیری هستند؛ اما در «کوچه عاشقی» همه عاشق می‌شوند و…

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه