رفتن به بالا
  • سه شنبه - 28 فروردین 1403 - 13:05
  • کد خبر : ۲۲۴۰۳
  • چاپ خبر : داود آزاد جدیدترین کنسرت خود را در گرگان برگزار می کند

داود آزاد جدیدترین کنسرت خود را در گرگان برگزار می کند

داود آزاد هنرمند موسیقی عرفانی جدیدترین کنسرت خود را در شهر گرگان به صحنه خواهد برد. این هنرمند که سال گذشته تور کنسرتی را با عنوان «خراباتیان شمس» برگزار کرده بود، حالا در یک کنسرت بهاری در تالار فخرالدین اسعد گرگانی با مخاطبان خود دیدار خواهد کرد. در این اجرا که شامگاه ۳۱ فروردین‌ ماه […]

داود آزاد هنرمند موسیقی عرفانی جدیدترین کنسرت خود را در شهر گرگان به صحنه خواهد برد.

این هنرمند که سال گذشته تور کنسرتی را با عنوان «خراباتیان شمس» برگزار کرده بود، حالا در یک کنسرت بهاری در تالار فخرالدین اسعد گرگانی با مخاطبان خود دیدار خواهد کرد.

در این اجرا که شامگاه ۳۱ فروردین‌ ماه برگزار خواهد شد، داود آزاد با همراهی گروه موسیقی «سپهر» قطعاتی از موسیقی عرفانی را اجرا خواهد کرد. سید سلمان حسینی، پیام شریف‌ نژاد، لبیب جذبانی، پرنیان آقایی‌ نژاد، راضیه شیخ، رویا ریاضی، داوود خوشنودی،‌ پویا خوشبین، حامد کی‌ پور،‌ هدایت اسماعیلی، پدرام محمد نژاد، عرفان حسینی و رمضان ساور در گروه نوازندگان او را همراهی خواهند کرد.

داود آزاد فراگیری ساز تار را از ۲۰ سالگی به‌ طور خودآموز آغاز کرد. او از همان ابتدا، برای جست‌ و جو و تحقیق در آثار گذشتگان موسیقی تلاش کرد. آزاد جزو معدود هنرمندانی است که آثار تحقیقی خود را بر پنجه و مضراب ساز پیاده کرده است.

این هنرمند موسیقی در نواختن سازهای تار، سه‌تار، عود و رباب، تنبور، دف و کمانچه تخصص دارد و تا به حال بیش از ۳۰۰ کنسرت در ایران، هند، اروپا، آمریکای شمالی، آمریکای جنوبی، استرالیا و … برگزار کرده است.

این هنرمند چند روز دیگر ایران را ترک خواهد کرد و اجراهایش را در تورنتو از سر خواهد گرفت.

منبع: قدس

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه