رفتن به بالا
  • دوشنبه - 27 فروردین 1403 - 15:08
  • کد خبر : ۲۲۳۸۲
  • چاپ خبر : سنگ تمام علیرضا بیرانوند در کنسرت «تال»

سنگ تمام علیرضا بیرانوند در کنسرت «تال»

حضور دروازه‌ بان شماره یک تیم ملی فوتبال ایران و پرسپولیس در کنسرت شب گذشته گروه موسیقی لُری «تال» مورد توجه حاضرین در سالن قرار گرفت. به نقل از مشاور رسانه ای پروژه، علیرضا بیرانوند با حضور در کنسرت گروه تال به سرپرستی فرج علیپور حمایت همه جانبه خود را از همشهری هایش در پایتخت […]

حضور دروازه‌ بان شماره یک تیم ملی فوتبال ایران و پرسپولیس در کنسرت شب گذشته گروه موسیقی لُری «تال» مورد توجه حاضرین در سالن قرار گرفت.

به نقل از مشاور رسانه ای پروژه، علیرضا بیرانوند با حضور در کنسرت گروه تال به سرپرستی فرج علیپور حمایت همه جانبه خود را از همشهری هایش در پایتخت نشان داد و در اکثر لحظات حضورش در سالن، در حال همخوانی با حضار و گروه بود.

فرج علیپور هنگام معرفی علیرضا بیرانوند در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی گفت: علیرضا بیرانوند قهرمان لُرستان امشب در کنسرت تال است و از این بابت خوشحال هستیم.

فرج علیپور که از مشاهیر موسیقی لرستان است در این کنسرت با تک نوازی های متعدد و درخشان با ساز کمانچه، بار دیگر درخشید و با تشویق و تحسین متعدد از سوی دوستدارانش در سالن مواجه شد.

این کنسرت به همت موسسه فروغ فلق در تهران روی صحنه رفت و شبی شاد را برای مخاطبان این سبک انرژیک از موسیقی اقوام ایران فراهم کرد.

منبع: قدس آنلاین

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه