رفتن به بالا
  • یکشنبه - ۲۷ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۹:۲۵
  • کد خبر : ۲۱۹۹۷
  • چاپ خبر : ستاره های موسیقی پاپ در انزلی کنسرت برگزار می‌کنند

ستاره های موسیقی پاپ در انزلی کنسرت برگزار می‌کنند

جشنواره نوروزی کنسرت‌های پاپ از طی روزهای دوم تا هشتم فروردین سال ۱۴۰۳ در یکی از تالارهای بزرگ شهر بندرانزلی برگزار می‌شود. به نقل از امور رسانه‌ای پروژه، جشنواره نوروزی کنسرت بندرانزلی نوروز ۱۴۰۳ در شرایطی قرار است روی صحنه برود که امسال انزلی، تهران، قشم و کیش تنها بخش‌هایی از کشور هستند که در […]

جشنواره نوروزی کنسرت‌های پاپ از طی روزهای دوم تا هشتم فروردین سال ۱۴۰۳ در یکی از تالارهای بزرگ شهر بندرانزلی برگزار می‌شود.

به نقل از امور رسانه‌ای پروژه، جشنواره نوروزی کنسرت بندرانزلی نوروز ۱۴۰۳ در شرایطی قرار است روی صحنه برود که امسال انزلی، تهران، قشم و کیش تنها بخش‌هایی از کشور هستند که در ایام نوروز جشنواره‌های موسیقی در آن‌ها برگزار می‌شود.

بر اساس برنامه‌ریزی‌های انجام‌گرفته رضا بهرام (۲ و ۳ فروردین)، علیرضا طلیسچی (۴ فروردین)، رضا صادقی (۵ فروردین)، آرمین زارعی (۶ و ۷ فروردین)، هورش‌بند (۸ فروردین) و امیرعباس گلاب (۸ فروردین) قرار است هر روز ۲ سانس در سالن همایش‌های منطقه آزاد انزلی روی صحنه خواهند رفت.

فستیوال کنسرت‌های انزلی با همراهی منطقه آزاد انزلی و بخش خصوصی روی صحنه خواهد رفت.

بلیت‌فروشی این جشنواره از روز ۲۷ اسفند آغاز خواهد شد و علاقمندان می‌توانند از طریق سامانه‌های اصلی فروش بلیت در کشور نسبت به تهیه بلیت کنسرت‌ها اقدام کنند.

منبع: مهر

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه