رفتن به بالا
  • پنجشنبه - 24 اسفند 1402 - 18:06
  • کد خبر : ۲۱۹۶۴
  • چاپ خبر : «به نام ایران» در تالار وحدت اجرا می‌شود

«به نام ایران» در تالار وحدت اجرا می‌شود

ویژه‌برنامه «به نام ایران» با یادی از افشین یداللهی، شاعر و ترانه‌سرای فقید کشورمان روز شنبه بیست و ششم اسفند در تالار وحدت برگزار می‌شود. به نقل از روابط‌عمومی پروژه، ویژه‌برنامه «به نام ایران» با یادی از افشین یداللهی، شاعر و ترانه‌سرای فقید توسط گروه هنری چکامه با همکاری مرکز آینه‌داران دوران و بنیاد رودکی […]

ویژه‌برنامه «به نام ایران» با یادی از افشین یداللهی، شاعر و ترانه‌سرای فقید کشورمان روز شنبه بیست و ششم اسفند در تالار وحدت برگزار می‌شود.

به نقل از روابط‌عمومی پروژه، ویژه‌برنامه «به نام ایران» با یادی از افشین یداللهی، شاعر و ترانه‌سرای فقید توسط گروه هنری چکامه با همکاری مرکز آینه‌داران دوران و بنیاد رودکی ساعت ۱۹:۳۰ روز شنبه بیست و ششم اسفند در تالار وحدت برگزار می‌شود.

در این برنامه از اثر منتشر نشده «من عاشق ایرانم» زنده یاد افشین یدالهی با صدای او همراه با نماهنگی برای این ترانه و همراهی ارکستر ملی ایران رونمایی خواهد شد.

همچنین پخش نماهنگ جدید از «بی‌انتهاتر از عشق» با صدای شهرام ناظری و همراهی ارکستر ملی ایران بخش دیگری از این برنامه است.

ترانه «بی‌انتهاتر از عشق» را زنده‌یاد افشین یداللهی در ماه‌های پایانی عمر خود درباره ایران و با احترام به ابراهیم باستانی پاریزی برای برنامه «آینه‌دار دوران» سروده بود.

اجرای ارکستر سازهای ایرانی، ترانه‌خوانی درباره ایران و نیز تجلیل از خانواده زنده‌یاد افشین یداللهی بخش‌های دیگر برنامه «به نام ایران» خواهد بود.

منبع: مهر

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه