رفتن به بالا
  • سه شنبه - 8 اسفند 1402 - 15:12
  • کد خبر : ۲۱۶۴۱
  • چاپ خبر : اعلام جزییات نشست تخصصی «موسیقی، فقه و سیاستگذاری»

اعلام جزییات نشست تخصصی «موسیقی، فقه و سیاستگذاری»

مرکز موسیقی حوزه هنری سلسله برنامه‌های تخصصی «موسیقی، فقه و سیاستگذاری» را با حضور ۲ کارشناس حوزه فرهنگی برگزار می‌کند. سلسله برنامه‌های تخصصی «موسیقی، فقه و سیاستگذاری» روزهای سه‌شنبه هشتم و چهارشنبه نهم اسفند در قالب ۲ نشست تخصصی با حضور کارشناسان صاحب‌نام عرصه‌های فرهنگی و هنری برگزار می‌شود. بر اساس برنامه‌ریزی‌های انجام‌گرفته روز سه‌شنبه […]

مرکز موسیقی حوزه هنری سلسله برنامه‌های تخصصی «موسیقی، فقه و سیاستگذاری» را با حضور ۲ کارشناس حوزه فرهنگی برگزار می‌کند.

سلسله برنامه‌های تخصصی «موسیقی، فقه و سیاستگذاری» روزهای سه‌شنبه هشتم و چهارشنبه نهم اسفند در قالب ۲ نشست تخصصی با حضور کارشناسان صاحب‌نام عرصه‌های فرهنگی و هنری برگزار می‌شود.

بر اساس برنامه‌ریزی‌های انجام‌گرفته روز سه‌شنبه از ساعت ۱۰ تا ۱۲ و ساعت ۱۴ تا ۱۶ نشست تخصصی «فقه و موسیقی» با حضور مهدی کلهر در سالن هراتی حوزه هنری برگزار می‌شود.

«موسیقی، سیاستگذاری و جمهوری اسلامی» نیز عنوان نشست تخصصی دوم است که روز چهارشنبه ۹ اسفند از از ساعت ۱۰ تا ۱۲ و ساعت ۱۴ تا ۱۶ با حضور مهدی کلهر در سالن اوستای حوزه هنری پیش روی مخاطبان قرار داده می‌شود.

بر اساس اعلام مدیران برگزاری این نشست، حجت‌الاسلام محمدعلی حیدری به عنوان میزبان در جریان برگزاری این ۲ نشست تخصصی حضور دارد.

منبع: مهر

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه