رفتن به بالا
  • جمعه - ۲۷ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۵:۴۶
  • کد خبر : ۲۱۴۸۵
  • چاپ خبر : آوای نیایش و اجرای قطعات کلاسیک در یک شب به یاد ماندنی

آوای نیایش و اجرای قطعات کلاسیک در یک شب به یاد ماندنی

در چهارمین شب برگزاری سی‌ونهمین جشنواره بین‌المللی موسیقی فجر، هنرمندان دو گروه کر «آوای نیایش» و «مهر وطن» مخاطبان حاضر در فرهنگسرای ارسباران را شگفت‌زده کردند. به گزارش خبرآوا و به نقل از روابط‌عمومی جشنواره موسیقی فجر، چهارمین روز برگزاری این رویداد در فرهنگسرای ارسباران میزبان دو گروه کر «آوای نیایش» از تهران و «مهر […]

در چهارمین شب برگزاری سی‌ونهمین جشنواره بین‌المللی موسیقی فجر، هنرمندان دو گروه کر «آوای نیایش» و «مهر وطن» مخاطبان حاضر در فرهنگسرای ارسباران را شگفت‌زده کردند.

به گزارش خبرآوا و به نقل از روابط‌عمومی جشنواره موسیقی فجر، چهارمین روز برگزاری این رویداد در فرهنگسرای ارسباران میزبان دو گروه کر «آوای نیایش» از تهران و «مهر وطن» از کرمان بود.

در اولین بخش گروه «آوای نیایش» به سرپرستی حسین محرمی به اجرای قطعات کلاسیک غربی و ایرانی پرداختند.

حسین محرمی، سرپرست این گروه گفت: جشنواره موسیقی فجر جدی‌ترین فرصتی است که برای حضور در آن قدم گذاشتیم. نگاه من به جشنواره موسیقی فجر به عنوان یک حامی است به ویژه برای گروه‌هایی که مستقل به فعالیت می‌پردازند.

محرمی در پایان گفت: ترجیح می‌دهم تا بخش رقابت در جشنواره بیشتر باشد، چراکه این موضوع باعث رشد هنرمندان می‌شود.

مریم خانلری، شقایق حاجیان(پیانو)، النا اخوان (گیتارباس)، ستوده حقانی، فاطمه نیکجو، مائده فرهادی، زهرا نظری، آتنا شیخ، ستاره ادیب، فرنیا فروتن(سوپرانو)، نسترن اسکندرپور، سارا نحوی، مبینا کوچ، هستی میرزا، مریم موسوی، منیره جوادی، مهشید قجاوند (آلتو)، حسین کرباسی، مسعود باقری (سولو)، محمد صادق احمدنژاد، رادین قاسمی، امیرابولفضل رجبی، احمدرضا محمودی (تنور)، پارسا امینی، پویا انتقالی، محمدرضا لطفی، محمدحسین رفیعی، جواد میرهاشمی و آتیلا شریفی (باس) اعضای این گروه بودند که مسعود باقری به عنوان سولویست در برخی قطعات آن‌ها را همراهی می‌کرد.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه