رفتن به بالا
  • چهارشنبه - 25 بهمن 1402 - 14:53
  • کد خبر : ۲۱۴۳۵
  • چاپ خبر : اعلام برنامه‌های سومین روز جشنواره موسیقی فجر

اعلام برنامه‌های سومین روز جشنواره موسیقی فجر

برنامه‌های سومین روز جشنواره موسیقی فجر اعلام شد. به گزارش خبر آوا و به نقل از روابط‌ عمومی جشنواره موسیقی فجر، تالار وحدت ساعت ۱۴:۳۰ در نخستین اجرا میزبان بانوانی خواهد بود که به تماشای اجرای گروه «ماهنی» می‌نشینند. این تالار در ساعت ۱۸:۳۰ میزبان اجرای ازکستر ترنم فتح رزم‌نوازان خواهد بود و این در […]

برنامه‌های سومین روز جشنواره موسیقی فجر اعلام شد.

به گزارش خبر آوا و به نقل از روابط‌ عمومی جشنواره موسیقی فجر، تالار وحدت ساعت ۱۴:۳۰ در نخستین اجرا میزبان بانوانی خواهد بود که به تماشای اجرای گروه «ماهنی» می‌نشینند.

این تالار در ساعت ۱۸:۳۰ میزبان اجرای ازکستر ترنم فتح رزم‌نوازان خواهد بود و این در حالی است که ارکستر سمفونیک صدا و‌سیما ساعت ۲۱:۳۰ اجرایش را به طوری ویژه برای مردم غزه روی صحنه می‌برد.

تالار رودکی در ساعت ۱۸:۳۰ میزبان گروه «خمسه» به سرپرستی امیرحسین محمدخانی است و ساعت ۲۱:۳۰ نیز رسیتال پیانوی نیکولاس فن‌پوکه از کشور هلند در این تالار اجرا خواهد شد.

سالن سوره در ساعت ۱۸:۳۰ میزبان گروه هنرستان موسیقی اصفهان است و در ساعت ۲۱:۳۰ تریو امیر شهابی در این سالن با مخاطبان خود دیدار خواهند داشت.

علاقمندان موسیقی نواحی ایران نیز در فرهنگسرای ارسباران ساعت ۱۸:۳۰ شاهد اجرای گروه‌ «کلون زمان» به سرپرستی حمید قنبری خواهند بود و ساعت ۲۱:۳۰ سرنا و‌ دهل علی‌جعفر و محمدجعفر سپهوند و همچنین حمیدالله سیدزاده از سراوان روی صحنه خواهد رفت.

سالن کوشک هنر که هر شب میزبان گروه‌های سرود است، در یک سانس میزبان گروه‌های «ساقی کوثر» و «عابس» است.

سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی در ساعت ۱۹ میزبان مخاطبان سهراب پاکزاد و در ساعت ۲۲ میزبان مخاطبان اشوات خواهد بود.

در نهایت فرهنگسرای بهمن در دو سانس ۱۹ و‌۲۲ میزبان آرمین زارعی و هوادارانش خواهد بود.

سی‌ و نهمین جشنواره بین‌المللی موسیقی فجر به همت دفتر موسیقی معاونت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، توسط انجمن موسیقی ایران با همکاری بنیاد رودکی به دبیری رضا مهدوی از ۲۳ تا ۲۸ بهمن، امسال در بخش‌های رقابتی (جایزه باربد) و غیررقابتی همزمان در تهران و ۱۴ استان دیگر در حال برگزاری است و جایزه ترانه،‌ جایزه موسیقی و رسانه، بخش سرود و نشست‌های پژوهشی برنامه‌های دیگر این دوره از است.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه