رفتن به بالا
  • دوشنبه - ۲۳ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۳:۱۲
  • کد خبر : ۲۱۳۹۴
  • چاپ خبر : بابک زرین آهنگساز سریال تلویزیونی «سنجرخان» شد

بابک زرین آهنگساز سریال تلویزیونی «سنجرخان» شد

بابک زرین از آهنگسازان سینما و تلویزیون، آهنگسازی سریال تلویزیونی «سنجرخان» به کارگردانی محمدحسین لطیفی را به عهده گرفته است. به گزارش خبرگزاری مهر، بابک زرین از آهنگسازان سینما و تلویزیون آهنگسازی سریال تلویزیونی «سنجرخان» به کارگردانی محمدحسین لطیفی را در حالی به به عهده گرفت که محمدرضا منصوری نیز به عنوان خواننده تیتراژ پروژه انتخاب […]

بابک زرین از آهنگسازان سینما و تلویزیون، آهنگسازی سریال تلویزیونی «سنجرخان» به کارگردانی محمدحسین لطیفی را به عهده گرفته است.

به گزارش خبرگزاری مهر، بابک زرین از آهنگسازان سینما و تلویزیون آهنگسازی سریال تلویزیونی «سنجرخان» به کارگردانی محمدحسین لطیفی را در حالی به به عهده گرفت که محمدرضا منصوری نیز به عنوان خواننده تیتراژ پروژه انتخاب شده است.

موسیقی متن و تیتراژ این سریال در فضای ارکسترال تولید شده است و محمدرضا یار نیز ترانه تیتراژ این اثر را سروده است.

مجموعه تلویزیونی «سنجرخان» با قصه دلاوری‌های قهرمان کُرد به کارگردانی محمدحسین لطیفی از ۲۴ بهمن هر شب ساعت ۲۲:۱۵ روی آنتن شبکه یک سیما می‌رود.

سریال تاریخی «سنجرخان» به نویسندگی زنده یاد ضیاءالدین دری داستان یکی از قهرمانان کرد است که فرشید گویلی بازیگر محلی کُردزبان نقش اصلی آن را ایفا می‌کند.

«سنجرخان» به تهیه کنندگی سعید جلالی و کارگردانی محمدحسین لطیفی در معاونت امور استان‌ها در ۲۶ قسمت تهیه و تولید شده است و پخش آن از شبکه یک سیما از هفته آینده آغاز خواهد شد.

منبع: مهر

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه