رفتن به بالا
  • چهارشنبه - ۱۸ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۴:۱۸
  • کد خبر : ۲۱۳۲۵
  • چاپ خبر : اجرای «رزم نوازان» نزاجا در جشنواره موسیقی فجر

اجرای «رزم نوازان» نزاجا در جشنواره موسیقی فجر

 گروه موزیک «رزم‌نوازان» نزاجا در سی و نهمین دوره جشنواره موسیقی فجر به اجرای برنامه می‌پردازند. به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل موزه ملی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، با هماهنگی‌های به عمل آمده از سوی معاونت فرهنگی و هنری موزه ملی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس گروه موزیک «رزم‌نوازان» نیروی زمینی […]

 گروه موزیک «رزم‌نوازان» نزاجا در سی و نهمین دوره جشنواره موسیقی فجر به اجرای برنامه می‌پردازند.

به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل موزه ملی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، با هماهنگی‌های به عمل آمده از سوی معاونت فرهنگی و هنری موزه ملی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس گروه موزیک «رزم‌نوازان» نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران (نزاجا) در سی و نهمین دوره جشنواره موسیقی فجر به اجرای برنامه می‌پردازند.

گروه موزیک «رزم‌نوازان» نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران به عنوان یکی از منتخبان ششمین دوره جشنواره ترنم فتح استان تهران چهارشنبه ۲۵ بهمن ماه ساعت ۱۸:۳۰ در تالار وحدت خواهند نواخت.

علاقه‌مندان می توانند با مراجعه به این نشانی نسبت به تهیه بلیت این اجرا اقدام نمایند.

سال گذشته نیز گروه موزیک دانشگاه تربیت پلیس امام حسن مجتبی (ع) در سی و هشتمین جشنواره موسیقی فجر حضور داشت.

سی‌ و نهمین جشنواره بین‌المللی موسیقی فجر به همت دفتر موسیقی معاونت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، توسط انجمن موسیقی ایران با همکاری بنیاد رودکی به دبیریرضا مهدوی از ۲۳ تا ۲۸ بهمن ماه امسال در بخش‌های رقابتی (جایزه باربَد) و غیررقابتی همزمان در تهران و استان‌های دیگر برگزار و جایزه ترانه،‌ جایزه موسیقی و رسانه، بخش سرود و نشست‌های پژوهشی برنامه‌های دیگر این دوره از جشنواره خواهد بود.

منبع: ایرنا

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه