رفتن به بالا
  • شنبه - ۱۴ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۴:۲۴
  • کد خبر : ۲۱۲۷۰
  • چاپ خبر : کنسرت «ساز و سرود» در تالار رودکی اجرا می شود

کنسرت «ساز و سرود» در تالار رودکی اجرا می شود

تالار رودکی واقع در بنیاد رودکی سی‌ام بهمن‌ ماه میزبان کنسرت «ساز و سرود» خواهد بود. پوریا اخواص و رضا علی‌ آبادی نوازندگان این رویداد هستند. کنسرت «ساز و سرود» با همراهی پوریا اخواص در بخش آواز و قیچک، رضا علی آبادی تنبور و میلاد عباسی سازهای کوبه‌ای روز ۳۰ بهمن ماه در تالا رودکی […]

تالار رودکی واقع در بنیاد رودکی سی‌ام بهمن‌ ماه میزبان کنسرت «ساز و سرود» خواهد بود. پوریا اخواص و رضا علی‌ آبادی نوازندگان این رویداد هستند.

کنسرت «ساز و سرود» با همراهی پوریا اخواص در بخش آواز و قیچک، رضا علی آبادی تنبور و میلاد عباسی سازهای کوبه‌ای روز ۳۰ بهمن ماه در تالا رودکی برگزار خواهد شد.

علی آبادی در رابطه با این برنامه توضیح داد: در این کنسرت بین مودهای موجود در موسیقی کلاسیک ایرانی و مقام‌های تنبور گردشی دوار انجام خواهد گرفت و این گردش مادام بین مقام‌های تنبور و گوشه‌هایی از دستگاه‌های موسیقی ایرانی خواهد بود. همچنین بداهه نوازی براساس نقطه گذاری‌های از پیش تعیین شده از طراحی‌های کلی این اجرا خواهد بود.

«ساز و سرود» یکی از چندین پروژه‌های مشترک این دو هنرمند است، آخرین همکاری اخواص و علی آبادی در تک‌آهنگ «خموش» بوده است. این پروژه روز دوشنبه ۳۰ بهمن ماه ساعت ۲۰ در تالار رودکی به صحنه می‌رود.

منبع: ایلنا

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه