رفتن به بالا
  • پنجشنبه - ۱۲ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۱:۴۵
  • کد خبر : ۲۱۱۹۸
  • چاپ خبر : «یار دبستانی من» از ممتازترین آثار حماسی تاریخ معاصر است

«یار دبستانی من» از ممتازترین آثار حماسی تاریخ معاصر است

مدیرعامل بنیاد فرهنگی هنری رودکی با انتشار متنی درگذشت جمشید جم خواننده موسیقی انقلاب را به خانواده وی و جامعه هنری کشور تسلیت گفت. به نقل از روابط عمومی بنیاد فرهنگی هنری رودکی، محمد اله‌یاری مدیرعامل بنیاد فرهنگی هنری رودکی با انتشار متنی درگذشت جمشید جم خواننده موسیقی انقلاب را به خانواده وی و جامعه […]

مدیرعامل بنیاد فرهنگی هنری رودکی با انتشار متنی درگذشت جمشید جم خواننده موسیقی انقلاب را به خانواده وی و جامعه هنری کشور تسلیت گفت.

به نقل از روابط عمومی بنیاد فرهنگی هنری رودکی، محمد اله‌یاری مدیرعامل بنیاد فرهنگی هنری رودکی با انتشار متنی درگذشت جمشید جم خواننده موسیقی انقلاب را به خانواده وی و جامعه هنری کشور تسلیت گفت.

در متن پیام تسلیت محمد اله‌یاری آمده است:

«بسمه تعالی

إِنَّـا لِـلَّـهِ وَ إِنَّـا إِلَـیْـهِ رَاجِـعُـونَ

در آستانه دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی، جامعه هنری ما به سوگ هنرمندی نشست که مهم‌ترین اثرش هم مولود انقلاب اسلامی بود هم روایتی از ظلم‌ستیزی و استبدادستیزی به ثمر نشسته؛ اثری که «از دل برآمده» و «بر دل نشست».

سرود «یار دبستانی» با صدای زنده یاد جمشید جم، از ممتازترین آثار حماسی تاریخ معاصر ما است که با پیوند خوردن به چندین نسل و تبدیل شدن به خاطره جمعی، ماندگار شد.

اینجانب فقدان این هنرمند گرانمایه را به جامعه هنری و خانواده محترم ایشان تسلیت عرض نموده و برای آن عزیز سفرکرده، رحمت و سعادت ابدی و برای بازماندگان صبر و تندرستی از پروردگار مهربان مسألت می‌نمایم.»

منبع: مهر

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه