رفتن به بالا
  • یکشنبه - ۸ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۳:۱۳
  • کد خبر : ۲۱۰۹۵
  • چاپ خبر : نسخه صوتی مجموعه قصه فرماندهان منتشر شد

نسخه صوتی مجموعه قصه فرماندهان منتشر شد

سه جلد از مجموعه قصۀ فرماندهان به نام «غریبه»، «پرواز سفید» و «پروانه در چراغانی» در سماوا به نسخه صوتی تبدیل شد. کتاب صوتی «غریبه» نوشته داوود بختیاری دانشور از انتشارات سوره مهر داستان زندگی شهید یدالله کلهر را برای نوجوانان نوجوان روایت می‌کند. شهید یدالله کلهر در عملیات‌های فتح‌المبین، بیت‌المقدس، رمضان و والفجر، فرماندهی […]

سه جلد از مجموعه قصۀ فرماندهان به نام «غریبه»، «پرواز سفید» و «پروانه در چراغانی» در سماوا به نسخه صوتی تبدیل شد.

کتاب صوتی «غریبه» نوشته داوود بختیاری دانشور از انتشارات سوره مهر داستان زندگی شهید یدالله کلهر را برای نوجوانان نوجوان روایت می‌کند. شهید یدالله کلهر در عملیات‌های فتح‌المبین، بیت‌المقدس، رمضان و والفجر، فرماندهی لشکر را برعهده داشت و در طول جنگ چندین بار مجروح شد و سرانجام در عملیات کربلای ۵ به شهادت رسید.

این کتاب با مدت زمان ۱ ساعت و ۵۶ دقیقه با صدای ابراهیم ربیعی در پلتفرم‌های فیدیبو، طاقچه و کتابراه در دسترس است.

«پرواز سفید» نوشتۀ داوود بختیاری دانشور یکی دیگر از عناوین مجموعه قصۀ فرماندهان است و داستان زندگی شهید عباس بابایی را برای مخاطبین نوجوان روایت می‌کند. عباس بابایی یکی از موفق‌ترین خلبانان جنگی در طول دوران جنگ تحمیلی بود که مدتی فرماندهی پایگاه هشتم شکاری را نیز بر عهده داشت و سرانجام بر اثر شلیک پدافند خودی سپاه پاسداران به شهادت رسید.

این کتاب صوتی به مدت زمان ۲ ساعت و ۱۲ دقیقه با صدای امیر مشرفی در پلتفرم‌های فیدیبو، طاقچه و کتابراه در دسترس است.

آخرین کتاب با عنوان «پروانه در چراغانی» نوشتۀ مرجان فولادوند از انتشارات سوره‌ مهر، زندگی شهید حسین خرازی را برای نوجوانان روایت می‌کند. حسین خرازی یکی از فرماندهان زمان جنگ تحمیلی بود که فرماندهی لشکر ۱۴ امام حسین (ع) را برعهده داشت و سرانجام در عملیات کربلای ۵ به شهادت رسید.

این کتاب صوتی هم به مدت زمان ۲ ساعت و ۶ دقیقه با صدای علی عبدل‌پور اصل در پلتفرم‌های فیدیبو، طاقچه و کتابراه در دسترس است.

منبع: قدس

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه