رفتن به بالا
  • سه شنبه - 3 بهمن 1402 - 15:24
  • کد خبر : ۲۱۰۵۶
  • چاپ خبر : مخاطبان رادیو صبا به مناسبت روز پدر شعر می سرایند

مخاطبان رادیو صبا به مناسبت روز پدر شعر می سرایند

مخاطبان رادیو صبا در برنامه «صباهنگ» به مناسبت روز پدر شعر می سرایند. به گزارش خبر آوا و به نقل از روابط عمومی رسانه ملی، «صباهنگ» عنوان یکی از برنامه‌های موسیقی محور این شبکه رادیویی است و با پخش موسیقی‌های درخواستی شنوندگان لحظات خاطره انگیزی می سازد. این برنامه چهارشنبه چهارم بهمن در آستانه میلاد […]

مخاطبان رادیو صبا در برنامه «صباهنگ» به مناسبت روز پدر شعر می سرایند.

به گزارش خبر آوا و به نقل از روابط عمومی رسانه ملی، «صباهنگ» عنوان یکی از برنامه‌های موسیقی محور این شبکه رادیویی است و با پخش موسیقی‌های درخواستی شنوندگان لحظات خاطره انگیزی می سازد. این برنامه چهارشنبه چهارم بهمن در آستانه میلاد حضرت علی (ع) و روز پدر به صورت ویژه راهی آنتن می‌شود.

این برنامه رادیویی هر روز آخرین اخبار و رویدادهای حوزه موسیقی را از طریق ارتباط با گزاشگران، خبرنگاران و گفتگو با اهالی موسیقی به اطلاع شنوندگان می رساند. تکمیل شعر و ترانه سرایی از بخش های ویژه این برنامه است که در هر قسمت برنامه یک مصرع شعر با موضوع روز جامعه به شنوندگان پیشنهاد می‌شود که با تکمیل آن طبع شعر خود را محک بزنند.

صباهنگ چهارشنبه با پخش ترانه و تکمیل شعر به استقبال روز پدر می رود. این برنامه به مناسبت روز پدر این مصرع را برای تکمیل به شنوندگان پیشنهاد می‌کند که «پدر خورشید می‌شم زیر سایه ات»

مخاطبانی که طبع شعر خوبی دارند می‌تواند با ارسال پیامک به سامانه ۳۰۰۰۰۱۰۵۵ و یا تماس با شماره ۲۲۶۵۳۰۴۳ این شعر را تکمیل نمایند.

«صباهنگ» هر روز شنبه تا چهارشنبه ساعت ۱۸ و ۳۰ دقیقه به تهیه کنندگی رضا عزتی و با اجرای فریبا باقری راهی آنتن می‌شود.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه