رفتن به بالا
  • پنجشنبه - ۲۸ دی ۱۴۰۲ - ۱۰:۵۰
  • کد خبر : ۲۰۹۴۲
  • چاپ خبر : گروه سرود دانش‌آموزان در فرهنگسرای بهمن تشکیل شد

گروه سرود دانش‌آموزان در فرهنگسرای بهمن تشکیل شد

واحد موسیقی فرهنگسرای بهمن تهران با مشارکت آموزش و پرورش منطقه ۱۶ تهران گروه سرود دانش‌آموزان را تشکیل داد. به نقل از روابط‌عمومی فرهنگسرای بهمن، واحد موسیقی فرهنگسرای بهمن، دوره آموزش مبانی موسیقی وآواز جمعی را در قالب تشکیل گروه سرود دانش‌آموزی برگزار می‌کند. این واحد موسیقی با سابقه‌ای بیش از ۳ دهه تشکیل و […]

واحد موسیقی فرهنگسرای بهمن تهران با مشارکت آموزش و پرورش منطقه ۱۶ تهران گروه سرود دانش‌آموزان را تشکیل داد.

به نقل از روابط‌عمومی فرهنگسرای بهمن، واحد موسیقی فرهنگسرای بهمن، دوره آموزش مبانی موسیقی وآواز جمعی را در قالب تشکیل گروه سرود دانش‌آموزی برگزار می‌کند.

این واحد موسیقی با سابقه‌ای بیش از ۳ دهه تشکیل و راه‌اندازی گروه‌های مختلف هم‌سرایان با حضور مربیان مجرب موسیقی و آواز جمعی، امسال برای نخستین بار ضمن انتشار فراخوانی به منظور تشکیل گروه سرود دانش آموزی و ارتقای سطح کیفی موسیقی در بین نوجوانان با انجام آزمون‌ حضوری شنوایی سنجی و تست هوش موسیقیایی، طی آبان و آذر سال جاری موفق به جذب ۵۳ دانش‌آموز مقطع تحصیلی متوسطه این منطقه از بین ۱۰۳ نوجوان داوطلب شد.

بر اساس این گزارش، هم اکنون در کارگاه آموزش موسیقی که به صورت هفتگی با مدیریت مهدی غلامی، سرپرستی مهدی میناخانی و نوازندگی داود نژادعلی (پیانیست)، در سالن سنجری فرهنگسرای بهمن برگزار می‌شود دانش‌آموزان پس از گذراندن یک دوره سه ماهه ضمن آشنایی با مبانی تئوری موسیقی، سلفژ و صداسازی، سال آتی با ورود به مرحله هم‌سرایی؛ اجرای قطعات ملی، مذهبی و حماسی را نیز تجربه خواهند کرد.

علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این برنامه و سایر برنامه‌های واحد موسیقی می‌توانند به نشانی میدان بهمن، خیابان شهید وفایی، سالن سنجری فرهنگسرای بهمن، مراجعه کنند.

منبع: مهر

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه