رفتن به بالا
  • چهارشنبه - 27 دی 1402 - 13:51
  • کد خبر : ۲۰۹۱۳
  • چاپ خبر : حمیدرضا وصال «دولت عشق» را منتشر کرد

حمیدرضا وصال «دولت عشق» را منتشر کرد

یکی از خوانندگان موسیقی ردیف دستگاهی ایران در آستانه انتشار تازه‌ترین آلبوم خود، قطعه جدیدی به نام «دولت عشق» را پیش روی مخاطبان قرار داد. به نقل از روابط عمومی پروژه، تصنیف دولت عشق با آهنگسازی و خوانندگی حمیدرضا وصال با شعری از حضرت مولانا منتشر شد. این در حالی است که این خواننده به‌زودی […]

یکی از خوانندگان موسیقی ردیف دستگاهی ایران در آستانه انتشار تازه‌ترین آلبوم خود، قطعه جدیدی به نام «دولت عشق» را پیش روی مخاطبان قرار داد.

به نقل از روابط عمومی پروژه، تصنیف دولت عشق با آهنگسازی و خوانندگی حمیدرضا وصال با شعری از حضرت مولانا منتشر شد. این در حالی است که این خواننده به‌زودی جدیدترین آلبوم خود را پیش روی مخاطبان قرار خواهد داد.

حمیدرضا وصال گفت: موسیقی ایرانی دارای قابلیت‌ها و ظرفیت‌های بی‌نظیری است که اگر با زبان موسیقی روز دنیا تلفیق شود، بی‌شک تازگی خواهد داشت.

وی افزود: در آلبوم جدیدم که«ای که مرا خوانده‌ای» نام دارد، سعی کرده‌ام سراغ این ظرفیت‌ها بروم. این آلبوم که در گونه موسیقی تلفیقی جای می‌گیرد، در واقع نگاه من به نوع استفاده از این امکانات و فرصت‌های وسیع موسیقی ایرانی در محور همنشینی صوتی است. به عبارتی موسیقی هم نوعی زبان است و از پارادایم‌های زبان‌شناختی خودش تبعیت می‌کند. در نتیجه من سعی کرده‌ام صداها را به نحوی الفبا تلقی کنم که در یک همراهی با اصوات غربی و الکترونیک به یک نتیجه ایرانی منتج شود.

این خواننده درباره دیگر جزییات آلبومش توضیح داد: در این آلبوم هفت قطعه با عناوین ای که مرا خوانده ای، اسرار ازل، حال دنیا، آستان دوست، بابونه و باران و چند قطعه آوازی در نغمه های مختلف شنیده خواهد شد.

ضبط، میکس و مسترینگ آلبوم ای که مرا خوانده ای توسط پیام سوری در استودیو آوای دلنواز هنر انجام شده است.

منبع: ایلنا

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه