رفتن به بالا
  • شنبه - ۲۳ دی ۱۴۰۲ - ۱۰:۰۷
  • کد خبر : ۲۰۸۰۴
  • چاپ خبر : تک آهنگ «قهرمانی ای وطنم» منتشر شد

تک آهنگ «قهرمانی ای وطنم» منتشر شد

گروه آیینی هم آوایی الغدیر طهران همزمان با آغاز مسابقات فوتبال جام ملت های آسیا تک آهنگ «قهرمانی ای وطنم» را با آرزوی موفقیت برای اعضای تیم ملی فوتبال کشورمان منتشر کرد. گروه هم آوایی الغدیر طهران در تازه‌ترین فعالین خود تک آهنگ «قهرمانی ای وطنم» را همزمان با آغاز مسابقات فوتبال جام ملت‌های آسیا پیش روی […]

گروه آیینی هم آوایی الغدیر طهران همزمان با آغاز مسابقات فوتبال جام ملت های آسیا تک آهنگ «قهرمانی ای وطنم» را با آرزوی موفقیت برای اعضای تیم ملی فوتبال کشورمان منتشر کرد.

گروه هم آوایی الغدیر طهران در تازه‌ترین فعالین خود تک آهنگ «قهرمانی ای وطنم» را همزمان با آغاز مسابقات فوتبال جام ملت‌های آسیا پیش روی مخاطبان قرار داد.

گروه هم آوایی الغدیر طهران در توضیح این قطعه نوشته است: «قهرمانی ای وطنم» نام جدیدترین اثر تولیدی گروه هم آوایی الغدیر طهران است که با مضمون غرور ملی و خودباوری تولید شده است. این اثر سروده فراز ملکیان، آهنگسازی هادی نصیری و تنظیم علی غلامی است.

هادی نصیری سرپرست گروه هم آوایی الغدیر طهران هم بیان کرد: این اثر نودمین اثر صوتی منتشر شده از این گروه است که در چهاردهمین سالگرد تأسیس این گروه تولید و منتشر شده است.

گروه هم‌آوایی بین‌المللی الغدیر طهران از گروه‌های هم خوانی در حوزه تولید آثار موسیقایی ملی و مذهبی است. این گروه از جمله مجموعه‌هایی است که با هدف ترویج فرهنگ آئینی و ملی، تولیدات خود را در فضای مجازی به طور کامل منتشر و در دسترس عموم علاقه‌مندان قرار می‌دهد.

منبع: مهر

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه