رفتن به بالا
  • چهارشنبه - ۲۰ دی ۱۴۰۲ - ۰۹:۴۳
  • کد خبر : ۲۰۷۴۰
  • چاپ خبر : سالار عقیلی «کتاب قانون» را خواند

سالار عقیلی «کتاب قانون» را خواند

مجموعه رئالیتی‌شو «کتاب قانون» به کارگردانی سعید ابوطالب و خوانندگی سالار عقیلی از شامگاه سه‌شنبه نوزدهم دی در شبکه اول سیما پخش می‌شود. «کتاب قانون» با یک موضوع جذاب در خصوص موضوعات روز کشور با تهیه‌کنندکی محمدحسین سعادتی و کارگردانی سعید ابوطالب تولید شده و از شامگاه سه‌شنبه نوزدهم دی پخش می‌شود. فخرالدین صدیق‌شریف در […]

مجموعه رئالیتی‌شو «کتاب قانون» به کارگردانی سعید ابوطالب و خوانندگی سالار عقیلی از شامگاه سه‌شنبه نوزدهم دی در شبکه اول سیما پخش می‌شود.

«کتاب قانون» با یک موضوع جذاب در خصوص موضوعات روز کشور با تهیه‌کنندکی محمدحسین سعادتی و کارگردانی سعید ابوطالب تولید شده و از شامگاه سه‌شنبه نوزدهم دی پخش می‌شود.

فخرالدین صدیق‌شریف در «کتاب قانون» در نقش رییس مجلس ظاهر شده و سیروس همتی نیز دیگر بازیگر این مجموعه است که نقش آبدارچی مجلس را دارد.

این رئالیتی‌شو در موزه مجلس مشروطه ضبط شده و به جز ۲ بازیگر نام برده، باقی شرکت کنندگان در آن از اقشار مختلف جامعه هستند؛ مردمی که تمایل داشتند نماینده مجلس باشند.

در این رئالیتی‌شو فضای مجلس شورای اسلامی شبیه‌سازی شده است و شرکت‌کنندگان موضوعات مهم روز را به عنوان طرح یا لایحه بررسی و درباره آن صحبت می‌کنند.

«کتاب قانون» از سه‌شنبه هفته جاری از شبکه یک سیما روی آنتن می‌رود. این رئالیتی‌شو روزهای فرد ساعت ۱۹ پخش و ساعت ۲۳ بازپخش می‌شود.

منبع: مهر

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه