رفتن به بالا
  • یکشنبه - ۱۹ آذر ۱۴۰۲ - ۱۵:۰۲
  • کد خبر : ۱۹۷۲۸
  • چاپ خبر : بابک زرین آلبوم موسیقی متن سریال دل را منتشر کرد

بابک زرین آلبوم موسیقی متن سریال دل را منتشر کرد

آلبوم موسیقی متن سریال «دل» به کارگردانی منوچهر هادی و آهنگسازی بابک زرین در قالب عرضه بین المللی پیش روی مخاطبان قرار گرفت. به نقل از امور رسانه ای پروژه، آلبوم موسیقی متن سریال «دل» به آهنگسازی بابک زرین منتشر شد. براساس اعلام بابک زرین انتشار جهانی آلبوم آغاز فعالیت‌های شخصی این آهنگساز در عرصه […]

آلبوم موسیقی متن سریال «دل» به کارگردانی منوچهر هادی و آهنگسازی بابک زرین در قالب عرضه بین المللی پیش روی مخاطبان قرار گرفت.

به نقل از امور رسانه ای پروژه، آلبوم موسیقی متن سریال «دل» به آهنگسازی بابک زرین منتشر شد. براساس اعلام بابک زرین انتشار جهانی آلبوم آغاز فعالیت‌های شخصی این آهنگساز در عرصه موسیقی بی کلام است. چرا که او قصد دارد در هفته‌ها و ماه‌های آتی آلبوم‌های دیگر خود با موضوع موسیقی فیلم و همچنین چند تک آهنگ و آلبوم بی کلام را ارایه کند.

سریال «دل» یکی از پروژه‌های نمایش خانگی بود که قطعات متنوع باکلام هم برای آن تولید شد. این در حالی است که بابک زرین بیش از ۱۰ قطعه با کلام برای شهاب مظفری و رضا بهرام هم تهیه کرد که در تیتراژها و بین قسمت‌های مختلف سریال پخش می‌شدند.

بابک زرین طی سال‌های اخیر علاوه بر همکاری با خوانندگان معروف موسیقی پاپ و کلاسیک به عنوان تهیه‌کننده و مدیر هنری با چند خواننده جوان هم همکاری دارد.

سعید شریعت، محمدرضا منصوری و متین و مبین از جمله خوانندگان جوانی هستند که این آهنگساز مدیریت تولید و انتشار آثارشان را پیگیری می‌کند و زمزمه‌هایی مبنی بر برگزاری کنسرت برخی از این افراد هم به گوش می‌رسد.

سریال‌های «عاشقانه»، «روزهای آبی»، «گیسو»، «افرا»، «معمای شاه»، نتبریز در مه»، «ایراندخت» و «ستارخان» از جمله پروژه‌های آهنگسازی بابک زرین در قاب تلویزیون و شبکه نمایش خانگی بوده است.

این هنرمند در سال ۱۳۹۷ موسیقی متن فیلم سینمایی «رحمان ۱۴۰۰» به کارگردانی منوچهر هادی را هم ساخته بود.

منبع: مهر

اخبار مرتبط:

«ماه من» از آلبوم مشترک همای و بابک زرین منتشر شد

انتشار موزیک ویدیو سریال «مرداب» با صدای رضا صادقی

تیتراژ جدید سریال «زخم کاری» با صدای محسن چاوشی منتشر شد + صوت

آلبوم موسیقی سریال «کلاه پهلوی» با آهنگسازی مجید انتظامی منتشر شد

قطعه «تلو» پایان شایعه قطع همکاری چاوشی با سریال زخم کاری

مینی آلبوم موسیقی متن سریال «یاغی» منتشر شد

آلبوم موسیقی سریال «سرگیجه» منتشر شد

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه