رفتن به بالا
  • یکشنبه - ۱۹ آذر ۱۴۰۲ - ۱۴:۵۰
  • کد خبر : ۱۹۷۲۳
  • چاپ خبر : آلبوم رسمی آرمان گرشاسبی منتشر می شود

آلبوم رسمی آرمان گرشاسبی منتشر می شود

نخستین آلبوم مستقل و رسمی «آرمان گرشاسبی» خواننده گروه «چارتار»، دی ماه امسال روانه بازار موسیقی کشور خواهد شد. آرمان گرشاسبی پس از انتشار چند تک‌ قطعه مستقل، نخستین آلبوم رسمی خود را به نام «از تو گفتم» منتشر خواهد کرد. در این آلبوم «اشکان آبرون» به عنوان تنظیم کننده آثار حضور دارد و به […]

نخستین آلبوم مستقل و رسمی «آرمان گرشاسبی» خواننده گروه «چارتار»، دی ماه امسال روانه بازار موسیقی کشور خواهد شد.

آرمان گرشاسبی پس از انتشار چند تک‌ قطعه مستقل، نخستین آلبوم رسمی خود را به نام «از تو گفتم» منتشر خواهد کرد.

در این آلبوم «اشکان آبرون» به عنوان تنظیم کننده آثار حضور دارد و به نوعی نخستین اثر رسمی آرمان گرشاسبی است که جدا از فعالیت‌هایش در گروه «چارتار» منتشر خواهد شد.

آرمان گرشاسبی درباره نخستین آلبوم رسمی و مستقل خود معتقد است: «این آلبوم فعالیت و تجربه شخصی و نوع جدیدی از فعالیت‌های من است که در کنار چارتار خواهد بود. چون چارتار بخشی از وجود و حرفه  من است و این فعالیت مستقل هرگز به معنی جدایی من از «چارتار» نخواهد بود.»

این آلبوم در تمام پلتفرم‌های انتشار موسیقی در ایران و جهان منتشر خواهد شد که جزییات آن به زودی اطلاع رسانی می‌شود.

آرمان گرشاسبی به همراه گروه «چارتار» بیش از ۱۰ سال است که در حوزه موسیقی تلفیقی ایران فعالیت دارد و آثار زیادی را نیز با همکاری همکارانش در این گروه روانه بازار موسیقی کشور کرده است.

این آلبوم در شرایطی روانه بازار موسیقی کشور خواهد شد که قرار است تور مستقل کنسرت های این خواننده نیز برای این آلبوم اواخر امسال برگزار شود.

منبع: ایسنا

اخبار مرتبط:

«زمستان» اثر جدید آرمان گرشاسبی منتشر شد + صوت

کنسرت گروه «چارتار» در تهران

آشوبی که «چارتار» به پا کرد

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه