رفتن به بالا
  • چهارشنبه - ۱۵ آذر ۱۴۰۲ - ۱۴:۵۶
  • کد خبر : ۱۹۵۸۲
  • چاپ خبر : پلیس ترکیه «تتلو» را تحویل ایران داد + ویدیو
دادگستری آذربایجان غربی:

پلیس ترکیه «تتلو» را تحویل ایران داد + ویدیو

روابط عمومی دادگستری آذربایجان غربی اعلام کرد: امیرحسین مقصودلو ملقب به تتلو  در مرز بازرگان تحویل ایران شد و بلافاصله با دستور قضایی بازداشت شد. به نقل از دادگستری آذربایجان غربی، امیرحسین مقصودلو ملقب به تتلو که چند سال اخیر در استانبول ترکیه زندگی می‌کرد توسط پلیس ترکیه در مرز بازرگان تحویل ایران و با […]

روابط عمومی دادگستری آذربایجان غربی اعلام کرد: امیرحسین مقصودلو ملقب به تتلو  در مرز بازرگان تحویل ایران شد و بلافاصله با دستور قضایی بازداشت شد.

به نقل از دادگستری آذربایجان غربی، امیرحسین مقصودلو ملقب به تتلو که چند سال اخیر در استانبول ترکیه زندگی می‌کرد توسط پلیس ترکیه در مرز بازرگان تحویل ایران و با دستور قضائی بازداشت شد.

لحظاتی پس از بازداشت مقام قضائی در استان آذربایجان غربی در خصوص تحقیق از اتهامات انتسابی متهم را تفهیم اتهام و در جهت تکمیل تحقیقات تحویل ضابط قضائی داد.

بنابر این گزارش؛ شکات خصوصی این خواننده غیرمجاز شکایت‌های متعددی در دستگاه قضائی علیه وی ثبت کرده بودند. مهم‌ترین شکات این فرد نوجوانان زیر ۱۸ سال و خانواده‌هایشان هستند.

تتلو طی سال‌های اخیر اقدامات گسترده‌ای را در جهت گسترش فساد و فحشاء در بین جوانان و نوجوانان داشته است. این خواننده بیشتر آثار سال‌های اخیرش مغایر با اصول اخلاقی بوده تا حدی که در زمره هیچیک از آثار هنری قرار نمی‌گیرند.

فساد اخلاقی و رفتاری تتلو در مدت حضورش در ترکیه تا حدی پیش رفت که او در هیچیک از پلتفرم‌های شبکه‌های اجتماعی اجازه اداره حساب کاربری را ندارد و مطابق قوانین نمی‌تواند اکانت مستقیم با هویت خود داشته باشد.

تتلو در طول مدت اقامت خود در ترکیه بارها تلاش کرد در کشورهای اتحادیه اروپا کنسرت برگزار کند که به علت قوانین این اتحادیه امکان ورود به این کشورها را نداشت.

یکی از مهم‌ترین اقدامات تتلو در گسترش فساد و فحشاء فراخوان برای حضور نوجوانان زیر ۱۸ سال در محل زندگی‌اش در استانبول بوده است. تتلو به همین علت در حال حاضر شکات زیادی در داخل ایران دارد که شکایت علیه وی ثبت کرده‌اند.

منبع: مهر

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه