رفتن به بالا
  • شنبه - ۲۵ شهریور ۱۴۰۲ - ۱۹:۲۲
  • کد خبر : ۱۷۲۱۸
  • چاپ خبر : جزییات رویداد ملی شعر و موسیقی «ایران سرا» اعلام شد
در حوزه هنری

جزییات رویداد ملی شعر و موسیقی «ایران سرا» اعلام شد

همزمان با روز شعر و ادب و پارسی مرکز موسیقی و مرکز آفرینش‌های ادبی حوزه هنری برنامه مشترکی به نام «ایران سرا» برگزار می‌کنند. مرکز موسیقی و مرکز آفرینش‌های ادبی حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی طی روزهای بیست و هفتم و بیست و هشتم شهریور همزمان با فرا رسیدن روز شعر و ادب پارسی رویداد […]

همزمان با روز شعر و ادب و پارسی مرکز موسیقی و مرکز آفرینش‌های ادبی حوزه هنری برنامه مشترکی به نام «ایران سرا» برگزار می‌کنند.

مرکز موسیقی و مرکز آفرینش‌های ادبی حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی طی روزهای بیست و هفتم و بیست و هشتم شهریور همزمان با فرا رسیدن روز شعر و ادب پارسی رویداد ملی شعر و موسیقی «ایران سرا» را در تالار سوره حوزه هنری برگزار می‌کنند.

در این رویداد موسیقایی-ادبی که در قالب ۲ شب اجرا می‌شود علاوه بر برگزاری مراسم شعرخوانی با حضور تعدادی شاعران شناخته شده کشورمان، برخی از هنرمندان فعال حوزه موسیقی نیز به اجرای برنامه می‌پردازند.

برگزاری نمایشگاه آثار منتخب شعر و موسیقی حوزه هنری با ارائه تخفیف‌های ویژه خرید محصولات از جمله برنامه‌های دیگری است که در این رویداد ملی انجام می‌شود.

رویداد ملی شعر و موسیقی «ایران سرا» ساعت ۱۹ تا ۲۱ روزهای بیست و هفتم و بیست و هشتم شهریور در تالار سوره حوزه هنری برگزار می شود.

منبع: مهر

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه