رفتن به بالا
  • جمعه - ۴ فروردین ۱۴۰۲ - ۱۶:۰۱
  • کد خبر : ۱۴۵۸۰
  • چاپ خبر : گشایشی که برای جواد یساری رخ داد

گشایشی که برای جواد یساری رخ داد

جواد یساری که از جمله مهمانان ویژه‌برنامه نوروزی «تی‌ان‌تی» با اجرای حامد آهنگی بود در این برنامه به اجرای آهنگ «صبر ایوب» پرداخت. «TNT» نام برنامه‌ای با اجرای حامد آهنگی بود که در شب پایانی سال ۱۴۰۱ و اولین روز سال ۱۴۰۲ از شبکه نمایش خانگی پخش شد. مهمانان قسمت اول و دوم این برنامه […]

جواد یساری که از جمله مهمانان ویژه‌برنامه نوروزی «تی‌ان‌تی» با اجرای حامد آهنگی بود در این برنامه به اجرای آهنگ «صبر ایوب» پرداخت.

«TNT» نام برنامه‌ای با اجرای حامد آهنگی بود که در شب پایانی سال ۱۴۰۱ و اولین روز سال ۱۴۰۲ از شبکه نمایش خانگی پخش شد. مهمانان قسمت اول و دوم این برنامه جواد یساری، امید حاجیلی و… بودند.

جواد یساری، خواننده شناخته‌شده که با وقوع انقلاب از فعالیت‌های پیشین خود باز ماند در بخشی از این برنامه به اجرای قطعه بسیار شنیده و معروف «صبر ایوب» پرداخت. او در این سال‌ها گاهی در امارات و گاهی در برخی کشورهای اروپایی کنسرت داده است. سال ۱۳۹۷ مجوز پخش آهنگی از او در فیلم «دشمن زن» صادر شد.

«TNT» قرار است پس از پخش نوروزی، به صورت هفتگی از فیلیمو پخش شود. تهیه‌کنندگی این برنامه به عهده محمدرضا رضائیان و کارگردانی و اجرای آن بر عهده حامد آهنگی است.

منبع: خبرآنلاین

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه