رفتن به بالا
  • یکشنبه - ۲ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۳:۳۷
  • کد خبر : ۱۲۱۶۷
  • چاپ خبر : کنسرت کیوان ساکت و وحید تاج در سنندج

کنسرت کیوان ساکت و وحید تاج در سنندج

​کنسرت مشترک کیوان ساکت و وحید تاج اوایل مردادماه سال جاری برگزار می‌شود. به نقل از روابط عمومی پروژه، کیوان ساکت آهنگساز و نوازنده تار و سه تار گفت: کنسرت مشترک من و وحید تاج ششم مرداد ماه سال جاری در دو سانس در سنندج برگزار می‌شود. این آهنگساز بیان کرد: در این کنسرت آهنگ‌های […]

​کنسرت مشترک کیوان ساکت و وحید تاج اوایل مردادماه سال جاری برگزار می‌شود.

به نقل از روابط عمومی پروژه، کیوان ساکت آهنگساز و نوازنده تار و سه تار گفت: کنسرت مشترک من و وحید تاج ششم مرداد ماه سال جاری در دو سانس در سنندج برگزار می‌شود.

این آهنگساز بیان کرد: در این کنسرت آهنگ‌های تازه‌ای چون «گل زرد»، «گل پر پر»، «خاک وطن»، و نیز کارهایی همچون «برگ و باد»، «هامون»، «فسانه» و… برای مردم سنندج اجرا می‌شود.

وی افزود: اشعار این آثار از هوشنگ ابتهاج، اسماعیل اکبری‌مهر، موحد، نیما یوشیج و… است. همچنین در این کنسرت از سازهای تار، تارباس، دف، تنبک، عود، نی، سنتور، کمانچه و…استفاده می‌شود.

ساکت در پایان گفت: در این اجرا به همراه گروه «وزیری» به صحنه می‌رویم که اشکان مرادی، وحید سلیمانی، یحیی علوی، محسن لیوانی، صابر سوری، سیاوش ساکت، مهدی غلامی، علی محمدی، کیارش ساکت، سالار زمانیان و… از اعضا و نوازندگان این گروه هستند. تلاش ما این است که آهنگ‌ها ضمن اینکه پر شور باشند بیانگر روزگار کنونی مردم ما نیز باشند.

 

منبع: ایلنا

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه