رفتن به بالا
  • سه شنبه - ۱۶ آذر ۱۴۰۰ - ۱۴:۵۹
  • کد خبر : ۱۰۰۱۸
  • چاپ خبر : کامران رسول زاده از رنج کودکان جنگ زده می خواند

کامران رسول زاده از رنج کودکان جنگ زده می خواند

جدیدترین اثر موسیقایی کامران رسول‌زاده (ترانه‌سرا و خواننده) به نام «کابوس»، منتشر می‌شود. این اثر به آسیب‌های جبران‌ناپذیرِ جنگ‌ها بر سرنوشت زنان و کودکان پرداخته است. بخش‌هایی از موزیک ویدیوی این اثر با اشاره به این‌که «تو فاتح هیچ جنگی نیستی وقتی زنان و کودکانت تنها مغلوبان جنگند…»، جامعه جهانی را به توجه بیشتر به […]

جدیدترین اثر موسیقایی کامران رسول‌زاده (ترانه‌سرا و خواننده) به نام «کابوس»، منتشر می‌شود.

این اثر به آسیب‌های جبران‌ناپذیرِ جنگ‌ها بر سرنوشت زنان و کودکان پرداخته است.

بخش‌هایی از موزیک ویدیوی این اثر با اشاره به این‌که «تو فاتح هیچ جنگی نیستی وقتی زنان و کودکانت تنها مغلوبان جنگند…»، جامعه جهانی را به توجه بیشتر به سرنوشت زنان و کودکانِ جنگ‌زده دعوت می‌کند.

جنگ‌های افغانستان، دست‌مایه رسول‌زاده برای به تصویر کشیدن پیامش بوده است.

کامران رسول‌زاده، نویسنده، شاعر، ترانه‌سرا و کارگردان متولد اسفند۱۳۵۶ است. او در تازه‌ترین حضور بین‌المللی آثارش توانست عنوان بهترین فیلم مستند جشنواره معتبر رومانی را برای مستندش با عنوان «گاوچاه» به ارمغان بیاورد. این فیلم، پیش از این نیز در چند جشنواره معتبر به بخش رقابتی رسیده بود. رسول‌زاده در سالهای اخیر بیشتر آثار موسیقایی خود را در قالب نماهنگ نویسندگی و کارگردانی کرده است.

ویدیوی کابوس، تازه‌ترین ساخته این هنرمند است که همچون اثر پیشین او که «آزادی» نام داشت به یکی دیگر از موضوعات اجتماعی پرداخته است.

ترانه‌های کامران رسول‌زاده در قالب مجموعه‌ای با عنوان «دستم را باز بگذارید، می‌خواهم بنویسم آغوش» توسط انتشارات مروارید به انتشار رسیده است و او برای ماه‌های آینده آثار جدیدی نیز در دست انتشار دارد.

عوامل ساخت موسیقی کابوس عبارتند از: ترانه و آهنگ: کامران رسول‌زاده، تنظیم، میکس و مسترینگ: بهنام شهرکی، گیتار الکتریک: مسعود همایونی، ویولن و آلتو: بابک شهرکی، ویولن سل: کوروش کشاورز، پیانو: پدرام شهرکی، ضبط: استودیو پارت.

عوامل ساخت موزیک ویدیوی کابوس عبارتند از: نویسنده و کارگردان: کامران رسول‌زاده، فیلمبرداری و تدوین: مهدی مرودشتی، دستیار کارگردان: امین علمایی، دستیار فیلمبردار: احمد ضیافت دوست، دستیارتدوین: شاهین تاران، بازیگر خردسال: دلسا صفری.

می توانید نماهنگ را مشاهده نمایید:

 

منبع: ایلنا

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه