رفتن به بالا
  • سه شنبه - 14 فروردین 1403 - 14:45
  • کد خبر : ۲۲۲۲۰
  • چاپ خبر : «حوا»ی رضا صادقی در باغ هنر نقد می‌شود

«حوا»ی رضا صادقی در باغ هنر نقد می‌شود

برنامه «باغ هنر» سه شنبه 14 فروردین قطعه «حوا» اثری از «رضا صادقی» را نقد و بررسی می‌کند. به گزارش خبر آوا و به نقل از روابط عمومی رسانه ملی، برنامه‌ رادیویی «باغ هنر» که از شنبه تا چهارشنبه از رادیو ایران پخش می‌شود، سه‌ شنبه‌ها به نقد موسیقی اختصاص دارد. عبدالله علایی تهیه کننده […]

برنامه «باغ هنر» سه شنبه 14 فروردین قطعه «حوا» اثری از «رضا صادقی» را نقد و بررسی می‌کند.

به گزارش خبر آوا و به نقل از روابط عمومی رسانه ملی، برنامه‌ رادیویی «باغ هنر» که از شنبه تا چهارشنبه از رادیو ایران پخش می‌شود، سه‌ شنبه‌ها به نقد موسیقی اختصاص دارد.

عبدالله علایی تهیه کننده این هفته «باغ هنر» بیان کرد: سه شنبه 14 فروردین قطعه «حوا» اثری از «رضا صادقی» در برنامه نقد و بررسی می‌شود.

وی ادامه داد: «رضا صادقی» خواننده موسیقی پاپ، آهنگساز و ترانه سرا است. وی در بیشتر آثارش، ترانه سرایی و آهنگ سازی به عهده خودش بوده است و در اشعار بندری اش از سروده‌های ابراهیم منصفی و محمدعلی قویدل استفاده نموده است.

سال 1384 «صادقی» اولین آلبوم رسمی خود را با عنوان «پیرهن مشکی» و در سال ۱۳۸۶ آلبوم «وایسا دنیا» را عرضه کرد و توانست عنوان بهترین آهنگساز و خواننده را به خود اختصاص دهد.

علایی در پایان تصریح کرد: سه شنبه 14 فروردین، با حضور مرتضی لطفی معلم آواز و آهنگساز، خلیل شفیعی شاعر و منتقد، حسن مهدی اعتباری کارشناس آواز و مهدی خیرخواهی ترکیب و نهایی ساز، قطعه «حوا» کاری از «رضا صادقی» در برنامه نقد فنی و محتوایی می‌شود.

«باغ هنر» از شنبه تا چهارشنبه با اجرای شهاب شهرزاد ساعت ۱۶:۰۰ از رادیو ایران پخش می‌شود.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه